Про університет / Новини університету / Кафедра фінансів, обліку та оподаткування співпрацюватиме з проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/kafedra-finansiv-obliku-ta-opodatkuvannya-spivpracyuvatime-z-proektom-usaid-demokratichne-vryaduvannya-u-shidnij-ukrayini/544086-1-ukr-UA/Kafedra-finansiv-obliku-ta-opodatkuvannya-spivpracyuvatime-z-proektom-USAID-Demokratichne-vryaduvannya-u-Shidnij-Ukrayini_medium.jpg)
Кафедра фінансів, обліку та оподаткування співпрацюватиме з проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»
Дата 24.01.2022 13:55
Проєкт «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) – це програма Агентства США міжнародного розвитку (USAID), що реалізується в Україні з метою зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та їх урядом, а також ефективного сприяння розбудові громадської свідомості, соціального підприємництва, залучення громадян в контексті інтеграції в євроатлантичну спільноту.
У рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» наразі розробляється і Стратегія розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року.
Проєкт спрямований на зростання суспільної впевненості та довіри між громадянами і органами влади, тому, за дорученням міського голови Ігоря КОЛИХАЄВА, у межах розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року, Інститут розвитку громади проводить інтерв’ю серед підприємців.
Така зустріч відбулася і між представником Інституту розвитку громади Тетяною НАБОКОЮ та доцентом кафедри фінансів, обліку та оподаткування ХНТУ Тамілою ЧИЖОВОЮ, яка за сумісництвом є приватним підприємцем і очолює туристичну агенцію. Під час спілкування було оговорено бачення перспектив розвитку міста очима представників малого бізнесу; озвучено думку щодо шляхів залучення приватного бізнесу до процесів місцевого впорядкування та пошуку рішень проблемних питань.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11302/544092-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Важливим результатом зустрічі стало рішення щодо залучення студентів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» Херсонського національного технічного університету до участі в опитуванні, яке проводить Інститут розвитку громади, з метою виявлення бажання сучасної молоді залишатися у рідному місті та перспектив розвитку Херсонської міської територіальної громади.