Про університет / Новини університету / Концерт, присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/koncert-prisvyachenij-dnyu-pam-yati-ta-primirennya-i-dnyu-peremogi-nad-nacizmom-u-drugij-svitovij-vijni/359444-1-ukr-UA/Koncert-prisvyachenij-Dnyu-pam-yati-ta-primirennya-i-Dnyu-peremogi-nad-nacizmom-u-Drugij-svitovij-vijni_medium.jpg)
Концерт, присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Дата 08.05.2019 12:43
Як тільки вберуться у чарівні білі квіти сади навесні, засвітять дивовижні свічки каштани, а в повітрі розіллється тонкий і ніжний аромат, в бузкових кущах заллються піснями невсипущі солов’ї, а вся земля випромінюватиме радість і щастя, нестримну жагу до життя – у такі прекрасні дні ми відзначаємо великі свята – День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Наш університет також завжди долучається до святкування. 07 травня 2019 року в актовій залі відбувся святковий концерт.
Відеоверсія концерту за посиланням (камера: Резнік В.О.): https://www.youtube.com/watch?v=8IqzP-nCBQM
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1506/359451-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Ведучими заходу були студенти ХНТУ: Чабанов Дмитро та Бурштин Валентина.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2388/359455-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Це було 74 роки тому. Для нас – це історія, але для наших дідусів та бабусь – це частина життя та найчорніша смуга долі, що й досі озивається у серці смутком і болем. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні. Війна нагадує про себе тисячами обелісків і братських могил, могил невідомому солдату. Вони святиня нашої пам’яті.
Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто звеличив нашу землю, тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом і безхмарною, мирною блакиттю небес.
У святковому заході взяли участь співробітники та студенти ХНТУ: кандидат технічних наук, старший викладач кафедри програмних засобів і технологій факультету кібернетики та системної інженерії Кибалко І.І.; інженер І категорії редакційно-видавничого відділу Нерода В.М.; фахівець відділу з організації виховної роботи студентів Осадчук Світлана Андріївна; керівник патріотичного клубу «Іскра» Іванова Лідія Миколаївна; хореографічний колектив «Smile»; вокальний ансамбль університету «Весняночка»; Мишелов Анатолій; Каращук Вікторія, студенти кафедри товарознавства, стандартизації, сертифікації та активні студенти усіх факультетів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3325/359459-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4267/359463-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5207/359467-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6170/359471-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7161/359475-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8123/359479-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/998/359483-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
Лунали пісні, які глибоко запали в душу усіх, хто був присутній у святковій залі. Торкнімося сьогодні тих подій, щоб не забувати, щоб пам’ятати, бо в того народу, що не знає своєї історії, не може бути і майбутнього.
Почесним гостем на святі була Ястрєбова Октябрина Іванівна, майстер спору з греблі на байдарках, суддя Всесоюзної категорії, колишній завідувач профспілки співробітників ХНТУ.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11162/359487-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/12131/359491-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)
Низький уклін і безмірна вдячність нашим ветеранам усім, хто боровся за чисте мирне небо, за світле майбутнє своїх дітей, онуків, правнуків.
Зі святом Вас !!!
Вічна пам'ять загиблим і вічна слава живим!!!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1088/359495-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/13112/359499-1-ukr-UA/13_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/14102/359503-1-ukr-UA/14_ultralarge.jpg)