Головна

Про університет / Новини університету / Конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок

Конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок

Відповідно до наказу МОН України "Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок" до 10 травня 2017 року ХНТУ потрібно провести перший етап Конкурсу в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах».

КЕРІВНИКИ самостійно вносять проекти в систему «Наука в університетах».

Для того щоб розпочати роботу по внесенню проектів у 2017 році спочатку керівнику необхідно зареєструватися в системі. Для цього потрібно натиснути у правому верхньому куті посилання «Вхід». На сторінці, що буде відображена, необхідно перейти на вкладку «Реєстрація». Далі заповніть всі обов'язкові поля, поставте галочку про згоду на обробку персональних даних і натисніть кнопку «Реєстрація». На вказану Вами електронну адресу прийде лист з підтвердженням реєстрації та з подальшими інструкціями.

Після успішної реєстрації в системі Вам необхідно звернутися до відділу НТІ ХНТУ (к.415, к.1) за супровід та роботу в інформаційній системі «Наука в університетах» для активації Вашого облікового запису саме як керівника проекту.

Після надання Вашому обліковому запису в системі відповідного доступу співробітником відділу НТІ, науковий керівник матимете можливість здійснювати внесення інших авторів проекту, а також додання, редагування та друк самого проекту.