Про університет / Новини університету / Молодіжні субкультури |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/molodizhni-subkul-turi/297206-1-ukr-UA/Molodizhni-subkul-turi_medium.jpg)
Молодіжні субкультури
Дата 20.06.2017 11:54
У бібліотеці ХНТУ на засіданні «Мистецька вітальня» студенти групи 1Д взяли активну участь в обговоренні теми «Молодіжні субкультури».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_62732/297217-1-ukr-UA/IMG_6273_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_62582/297229-1-ukr-UA/IMG_6258_ultralarge.jpg)
Молоді люди, починаючи з пубертатного періоду свого життя, хочуть чимось виділитися або бути схожим на когось. Це і змушує їх вливатися до лав «неформалів».
Студенти ознайомилися з причинами виникнення субкультур, їхніми відмінностями, мали можливість на власні очі побачити фото уже відомих субкультур і отримати більше інформації про невідомі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_62632/297237-1-ukr-UA/IMG_6263_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_62553/297241-1-ukr-UA/IMG_6255_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_62702/297245-1-ukr-UA/IMG_6270_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_62663/297249-1-ukr-UA/IMG_6266_ultralarge.jpg)
Провела захід зав. ІБВ Рибалка Л.П.