Про університет / Новини університету / ПОДАРУНОК ВІД КОЛЕГ ІЗ ХАРКОВА |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/podarunok-viid-koleg-iiz-harkova/566393-1-ukr-UA/PODARUNOK-VIID-KOLEG-IIZ-HARKOVA_medium.jpg)
ПОДАРУНОК ВІД КОЛЕГ ІЗ ХАРКОВА
Дата 04.12.2022 13:41
Бібліотека кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ поповнилася науковою літературою, подарованою Національним університетом цивільного захисту України - нашими давніми і надійними друзями, з якими ХНТУ свого часу підписав Угоду про співпрацю.
Щиросердо дякуємо проректорові університету - начальникові навчально-наукового виробничого центру, докторові наук з державного управління, професору, заслуженому працівнику освіти України С.М. Домбровській за підтримку нашої кафедри в нелегкі часи її існування.
![]() |
![]() |
![]() |