Про університет / Новини університету / PROСТУДЕНТИ: МУРЗАКУЛОВА ГАННА |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/prostudenti-murzakulova-ganna/598461-1-ukr-UA/PROSTUDENTI-MURZAKULOVA-GANNA_medium.png)
PROСТУДЕНТИ: МУРЗАКУЛОВА ГАННА
Дата 19.05.2023 10:04
Війна змусила багатьох з нас масово залишити місця проживання. Таке масштабне переміщення як у межах України, так і за кордон, стало викликом для як для студентів, так і для викладачів з огляду на необхідність забезпечення рівного доступу до навчання.
Однак наші студенти, які вимушено переїхали не сидять на місці, вони не лише дистанційно навчаються за обраною спеціальністю, й вдосконалюють свої знання та набувають нових.
Так, студентка 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти групи 5ТС спеціальності 076 – підприємництво та торгівля освітньої програми Товарознавство та експертиза в митній справі та підприємницькій діяльності, Мурзакулова Ганна, яка зараз знаходиться в Німеччині у м. Мюнстер поглиблює свої знання із німецької мови. Наразі вона склала іспит та отримала сертифікат Goethe-Zertifikat A2, який засвідчує елементарне володіння німецькою мовою на другому рівні, відповідно до шестирівневої шкали вмінь та навичок Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти та продовжує вивчати мову для вільного володіння та обговорення професійної діяльності.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-04-21_14-44-48/598467-1-ukr-UA/photo_2023-04-21_14-44-48_ultralarge.jpg)
![]() |
![]() |