Головна

Про університет / Новини університету / Представник Національного Темпус-офісу в Україні провела для студентів ХНТУ семінар з питань реалізації проектів міжнародних програм «Темпус»

Представник Національного Темпус-офісу в Україні провела для студентів ХНТУ семінар з питань реалізації проектів міжнародних програм «Темпус»

9 грудня за ініціативи відділу міжнародних зв’язків до Херсонського національного технічного університету завітала заступник директора Національного Темпус-офісу в Україні (м. Київ) Світлана Шитікова.

Для студентів та аспірантів нашого університету гостя провела семінар, під час якого розповіла про реалізацію проектів програми Темпус, а також презентувала нові програми Еразмус+ та Еразмус Мундус, повідомила про умови отримання грантів для наукових дослідників. Світлана Шитікова окреслила учасникам семінару ті можливості, які надає участь у зазначених вище освітніх програмах і проектах. Також студенти й аспіранти отримали роздаткові матеріали, у яких викладено детальну інформацію про умови участі у даних проектах.

Якщо ви прагнете отримати якісну вищу освіту за кордоном, яка стане серйозною платформою для вашої професійної чи наукової кар’єри, то беріть участь у реалізації зазначених вище освітніх програм і проектів!

(з усіма презентаційними матеріалами можна ознайомитись на сторінці відділу міжнародних зв’язків за адресою: http://kntu.net.ua/ukr/Pidrozdili/Viddil-mizhnarodnih-zv-yazkiv).