Головна

Про університет / Новини університету / Представники Ради молодих вчених ХНТУ взяли участь у першому всеукраїнському форумі молодих вчених Young Scientists Summer Forum 2016

Представники Ради молодих вчених ХНТУ взяли участь у першому всеукраїнському форумі молодих вчених Young Scientists Summer Forum 2016

23-24 червня 2016 року в місті Одеса стартував перший всеукраїнський форум молодих вчених Young Scientists Summer Forum 2016. Більше ста молодих співробітників провідних науково-дослідних установ ВНЗ з Києва, Харкова, Львова, Дніпра, Одеси та інших міст зібралися для обговорення шляхів вирішення вкрай важливих для сучасної науки питань розвитку молодіжного наукового співтовариства, держави.

Під час форуму відбувалися палкі дискусії, пізнавальні доповіді, спілкування та обговорення.

Представники Ради молодих вчених ХНТУ також взяли участь в обговоренні проблемних питань розвитку освіти і науки в Україні. Зокрема, проблеми запуску НАЗЯВО, створення нової системи фінансування освіти з урахуванням доданої вартості студента, змін принципів надходження у ВУЗИ, статусу і порядку вступу в аспірантуру і докторантуру, проблем з отриманням вчених звань, які виникають через обов’язкову здачу англійської мови на рівні В2; більшість цих складних питань пов’язана з вкрай важкою ситуацією з від’їздом талановитої молоді за кордон.

Форум проходив у Impact Hub Odessa. Для всіх бажаючих було проведено екскурсію до коворкинг-центру, майстерні Hub Lab та центру підтримки і розвитку соціальних/бізнес інновацій.