Головна

Про університет / Новини університету / Представники компанії "Mavista" розповіли студентам ХНТУ про стажування на провідних підприємствах Німеччини

Представники компанії "Mavista" розповіли студентам ХНТУ про стажування на провідних підприємствах Німеччини

23 жовтня у конференційній залі (ауд.223, 1 корпус) відбулася зустріч студентів факультету інженерії та транспорту ХНТУ з представниками компанії «Mavista», яка допомагає студентам пройти стажування на провідних підприємствах Німеччини за профілем їх навчання в університеті.

Протягом виступу представника компанії студенти мали змогу познайомитися з вимогами участі у стажуванні та особливостями перебування студентів у Німеччині під час проходження навчально-виробничої практики.

Компанія працює з керівниками господарств вже третій рік, має власні сторінки у соціальних мережах, доступ до яких є відкритим.

Присутні ставили доцільні запитання щодо нюансів підготовки до стажування та отримали досить змістовні відповіді на них від представників компанії.

Проректор з навчальної роботи ХНТУ, к.т.н., доцент Старун Н.В. більш детально ознайомила студентів з особливостями навчального процесу.

Кожен студент може дізнатися більше про умови стажування, звернувшись до навчального відділу університету (ауд.226,1 корпус) або до відділу міжнародних зв’язків (ауд. 224, 1 корпус).

Бажаємо успіхів та наснаги на шляху досягнення вашої мети!