Про університет / Новини університету / Представники студради ХНТУ брали участь у мітингу з нагоди вшанування героїв у День Гідності та Свободи |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/predstavniki-studradi-hntu-brali-uchast-u-mitingu-z-nagodi-vshanuvannya-geroyiv-u-den-gidnosti-ta-svobodi/337977-1-ukr-UA/Predstavniki-studradi-HNTU-brali-uchast-u-mitingu-z-nagodi-vshanuvannya-geroyiv-u-Den-Gidnosti-ta-Svobodi_medium.jpg)
Представники студради ХНТУ брали участь у мітингу з нагоди вшанування героїв у День Гідності та Свободи
Дата 22.11.2018 10:02
21 листопада в Україні відзначали День Гідності та Свободи. П’ять років тому нашою державою пронеслася хвиля, яка сколихнула та згуртувала народ, а найголовніше – показала європейський вибір українців.
Цього дня у Херсоні на площі Свободи відбулися урочистості з нагоди цієї важливої для українців дати, в якій взяли участь представники обласної, міської влад та громадськість.
Під час заходу учасники згадали у молитвах усіх героїв, які поклали свої життя за майбутнє України та вшанували їх хвилиною мовчання. А також спільно з духовенством помолилися за Україну та український народ.
У рамках заходу відбувся флешмобом за участі студентів з Херсонської державної морської академії, Херсонського державного університету, Херсонського державного аграрного університету, Херсонського національного технічного університету, Херсонського училища культури, а також Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.
Представники студради ХНТУ брали активну участь у мітингу з нагоди вшанування героїв у День Гідності та Свободи.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3253/337984-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Виступ голови студради ХНТУ Шумського М.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1403/337988-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2302/337992-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Молодь та студентство – найбільш активна частина суспільства. Саме вони стали рушійною силою Революції та довели, що прийшов час змін; час, коли треба обрати свій шлях і самостійно будувати майбутнє.