Про університет / Новини університету / РЕКТОРКА ХНТУ ОЛЕНА ЧЕПЕЛЮК ОБРАНА ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ Ї РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОВА |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/rektorka-hntu-olena-chepelyuk-obrana-zastupnikom-golovi-yi-radi-z-pitan-vnutriishn-o-peremiischenih-osiib-pri-hmel-nic-kiij-ova/613918-1-ukr-UA/REKTORKA-HNTU-OLENA-CHEPELYUK-OBRANA-ZASTUPNIKOM-GOLOVI-YI-RADI-Z-PITAN-VNUTRIISHN-O-PEREMIISCHENIH-OSIIB-PRI-HMEL-NIC-KIIJ-OVA_medium.png)
РЕКТОРКА ХНТУ ОЛЕНА ЧЕПЕЛЮК ОБРАНА ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ Ї РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ПРИ ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОВА
Дата 06.10.2023 14:05
3 жовтня під керівництвом заступника начальника Хмельницької ОВА Володимира ЮР’ЄВА відбулося перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Хмельницькій обласній військовій адміністрації.
Участь в установчих зборах взяла наша ректорка Олена ЧЕПЕЛЮК та представники профільних підрозділів обласної військової адміністрації і внутрішньо переміщені особи, які проживають на Хмельниччині.
“6 квітня 2022 року я і моя сім’я були вимушені залишити окупований Херсон. Почали облаштовуватися в новому місті, і це було дуже непросто. До цього ніколи не замислювалась, скільки дрібниць ми щоденно використовуємо в побуті, як залежимо від свого оточення. Вдячна Богу, що ми мали можливість жити у рідних, у колеги, а після переміщення університету - в гуртожитку ХНУ. Уявляю тривогу і розгубленість людей, які через війну в Україні переїхали і не мають планів на своє майбутнє. Розумію стан херсонців, які приїжджають до Хмельницького. Співробітники ХНТУ зустрічали евакуаційний потяг і надавали херсонцям первинну консультацію та допомогу.Природньо, що колектив ХНТУ активно долучився до ініціативи Хмельницької обласної військової адміністрації зі створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб. На першому засіданні мене обрано заступником голови Ради. Допомагати мені зголосилась виконувач обов’язків завідувача кафедри державного управління і місцевого самоврядування Вікторія Філіппова.Шановні друзі, буду вдячна за ідеї, як зробити цю Раду дієвою, а не формальною” – зазначила на своїй сторінці у facebook Олена ЧЕПЕЛЮК.
Так, в ході засідання учасники обрали секретаря, голову та заступника голови Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Хмельницькій ОВА, а також обговорили пріоритетні напрямки роботи з ВПО в області.
Фото взято з https://www.adm-km.gov.ua/?p=130669
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |