Про університет / Новини університету / РУБРИКА #PROСТУДЕНТИ ХНТУ - СЕРГЕЄВА ІРИНА |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/rubrika-prostudenti-hntu-sergeieva-iirina/583316-1-ukr-UA/RUBRIKA-PROSTUDENTI-HNTU-SERGEIEVA-IIRINA_medium.png)
РУБРИКА #PROСТУДЕНТИ ХНТУ - СЕРГЕЄВА ІРИНА
Дата 15.03.2023 22:57
Незважаючи на те що наші студенти розкиданні по всьому світу вони і закордоном вражають своїми талантами та навичками!
🔹Студентка спеціальності 022 "Дизайн" Ірини Сергеєва зараз знаходиться в Німеччині, але не полишає навчання та саморозвиток. Дизайнер прославляє українську культуру закордоном, Ірина вже давно робить різні текстильні ляльки і один із напрямків це народна лялька.
🔹Українська народна лялька — лялька, котра побутувала у різні часи на теренах України, була властивою у певних регіонах. Ключовою ознакою власне народної ляльки було те, що вона була властивою для конкретного регіону, а особливості її створення передавалися від покоління до покоління. Народні ляльки мали різний вигляд та створювалися з різних матеріалів — тканини, одягу, сіна, соломи, сезонних овочів тощо. Так і сам процес виготовлення, наприклад, ляльок з тканини в різних регіонах називали «в'язати куклу», «крутити куклу».
🔹Зараз Ірині Сергеєвій пропонують відкрити навчальний простір, щоб вчити українських дітей та жінок мистецтву створення народних ляльок, тощо, а також через виставки і спілкування ознайомити місцеве населення з культурою та традиціямі України. Ми її щиро вітаємо
Як каже сама Ірина ляльки допомогли освоїтись та залучитись допомогою німців: " Особисто мене творчість завжди надихає і надає сили та натхнення, а свої ляльки я вважаю магічними, бо вже не раз вони мені допомогали у важкі часи і змінювали на краще життя. Завдяки своїм лялькам, які я продовжую шити у Німеччині, нещодавно я познайомилась з місцевою організацією, яка хоче допомогти українським жінкам об‘єднатися у клуби по інтересам. Продовжуємо творити , нести українську культуру по світу і знайомити німців з красою українського народа через творчість."
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-03-02_15-14-18/583322-1-ukr-UA/photo_2023-03-02_15-14-18_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/media.media.4e93dbc7-e50f-41cc-9e59-2a5676c712dd.original1024-1/583326-1-ukr-UA/media.media.4e93dbc7-e50f-41cc-9e59-2a5676c712dd.original1024-1_ultralarge.jpg)