Головна

Про університет / Новини університету / Щиро вітаємо Єлизавету Мерешко із здобутою золотою медаллю на Паралімпійських іграх в Токіо

Вітаємо нашу випускницю Єлизавету Мерешко з перемогою на Паралімпійських іграх в Токіо.

Щиро вітаємо нашу випускницю Єлизавету Мерешко зі здобутою першою золотою медаллю для України на Паралімпійських іграх в Токіо на дистанції 50 м вільним стилем. Дівчина пропливла дистанцію за 33,11 секунди, показавши найкращий результат в історії Паралімпіад.Єлизавета Мерешко - гордість нашого міста і України в цілому. Тому висунуто ініціативу надати їй - українській плавчині, чемпіонці та призерці Літніх Паралімпійських ігор, майстру спорту міжнародного класу - звання Почесна громадянка міста Херсона. Пишаємося нашою випускницею і бажаємо їй міцного здоров'я, наснаги, успіхів та ще багато-багато перемог!