Про університет / Новини університету / Щиро вітаємо Єлизавету Мерешко із здобутою золотою медаллю на Паралімпійських іграх в Токіо |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/schiro-vitaemo-ielizavetu-mereshko-iz-zdobutoyu-zolotoyu-medallyu-na-paralimpijs-kih-igrah-v-tokio/518467-1-ukr-UA/SCHiro-vitaemo-IElizavetu-Mereshko-iz-zdobutoyu-zolotoyu-medallyu-na-Paralimpijs-kih-igrah-v-Tokio_medium.jpg)
Щиро вітаємо Єлизавету Мерешко із здобутою золотою медаллю на Паралімпійських іграх в Токіо
Дата 27.08.2021 10:05
Вітаємо нашу випускницю Єлизавету Мерешко з перемогою на Паралімпійських іграх в Токіо.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_20210827_101816_851/518473-1-ukr-UA/IMG_20210827_101816_851_ultralarge.jpg)
Щиро вітаємо нашу випускницю Єлизавету Мерешко зі здобутою першою золотою медаллю для України на Паралімпійських іграх в Токіо на дистанції 50 м вільним стилем. Дівчина пропливла дистанцію за 33,11 секунди, показавши найкращий результат в історії Паралімпіад.Єлизавета Мерешко - гордість нашого міста і України в цілому. Тому висунуто ініціативу надати їй - українській плавчині, чемпіонці та призерці Літніх Паралімпійських ігор, майстру спорту міжнародного класу - звання Почесна громадянка міста Херсона. Пишаємося нашою випускницею і бажаємо їй міцного здоров'я, наснаги, успіхів та ще багато-багато перемог!