Про університет / Новини університету / СТУДЕНТИ ХНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ДЕБАТНІЙ ШКОЛІ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ СТУДЕНТІВ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-hntu-vzyali-uchast-u-debatniij-shkolii-ukrayins-koyi-asociiaciiyi-studentiiv/606928-1-ukr-UA/STUDENTI-HNTU-VZYALI-UCHAST-U-DEBATNIIJ-SHKOLII-UKRAYINS-KOYI-ASOCIIACIIYI-STUDENTIIV_medium.png)
СТУДЕНТИ ХНТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ДЕБАТНІЙ ШКОЛІ УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ СТУДЕНТІВ
Дата 04.08.2023 12:23
Відстоювати свою думку надзвичайно важливо. Адже це допомагає не лише конкретній людині, але й усій спільноті робити світ навколо себе краще. Студенти Херсонського національного технічного університету Наконечний Іван та Єрифа Софія взяли участь у Дебатній школі Української асоціації студентів.
Захід проходив на Київщині, в місті Буча. Протягом 4 днів студенти з усієї України змогли дізнатися більше про основи комунікації та публічного, навчитися аргументації та контраргументації, а також застосувати отримані знання під час дебатних раундів.
"Твоя думка - це твоя зброя. Потрібно не тільки не боятися висловити свою думку, але й вміти вірно висловити її. Особливо у колах студентства, коли кожен – це особистість, яка має свою думку. Дебатна школа- це можливість навчитися навичкам комунікації, аргументації та публічного виступу. Протягом перших днів ми з іншими учасниками вже ознайомилися з основами комунікації, кризовою комунікацією та інструментом “Аргументація”. Останні дні ми відточували отримані навики на практиці: ми спробували 2 різні системи дебат: американську та британську, дебатували на різні теми, спробували себе у навичках публічного виступу. Це був крутий "мозговий штурм!" - зазначає Софія.
Тренером та суддею Дебатної школи став Микита Буров -тренер, професійний дебатер; переможець численних дебатніх турнірів; «Кращий суддя чемпіонату України з дебатів» 2017 року.
Дебатна відбувається за підтримки terre des hommes та Національного українського молодіжного об`єднання. НУМО активно сприяє проведенню дитячих та молодіжних заходів для всіх організацій-членів об‘єднання.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-04_12-16-27/606966-1-ukr-UA/photo_2023-08-04_12-16-27_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/photo_2023-08-04_12-17-00/606970-1-ukr-UA/photo_2023-08-04_12-17-00_ultralarge.jpg)