Про університет / Новини університету / Семінар від компанії Wezom |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/seminar-vid-kompaniyi-wezom/371784-1-ukr-UA/Seminar-vid-kompaniyi-Wezom_medium.jpg)
Семінар від компанії Wezom
Дата 29.10.2019 13:54
Уже традиційно восени компанія Wezom проводить серію семінарів для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення», які хочуть почати свою кар'єру в ІТ-галузі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1592/371791-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Для студентів, перш за все, це можливість отримати запрошення пройти практичну підготовку в ІТ-компанії, яка допоможе їм ознайомитися зі специфікою роботи в ІТ-бізнесі та спробувати у ньому свої сили.
Захід пройшов під гаслом «Стань успішним ІТ-фахівцем з компанією WEZOM!»
Дякуємо компанії «Wezom» за корисну інформацію!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2458/371795-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3378/371799-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4311/371803-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5240/371807-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6200/371811-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)