Головна

Про університет / Новини університету / Студенти ХНТУ брали участь у X Міжнародному інвестиційному форумі Херсонщини

Студенти ХНТУ брали участь у X Міжнародному інвестиційному форумі Херсонщини

29. 09. 2017 року в місті Нова Каховка відбулося урочисте відкриття ювілейного X Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

У брифінгу взяли участь голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, його заступник Євген Рищук, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайло Тітарчук, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, народні депутати Олександр Співаковський, Юрій Одарченко, Віктор Кривенко та інші.

На форум завітало близько 750 учасників, серед яких представники іноземних торгових представництв і великих компаній, інвестори і бізнесмени, дипломати і державні посадовці, представники міжнародних організацій, країн-членів ЄС і близько 50 мас-медіа. Форум вийшов за рамки місцевого і став міжрегіональним, міждержавним. Активними учасниками форуму були студенти-прекладачі кафедри теорії і практики галузевого перекладу та студенти-волонтери ХНТУ.

Під час форуму було підписано Меморандум – дипломатичний документ про співробітництво і партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією та міжнародними інвестиційними партнерами, супроводжуючими особами якого були студенти Херсонського національного технічного університету Бездень Юлія, Севрюк Марина, Мингазова Марія, Мазманян Айкуш, Резніченко Вікторія.

Згідно Меморандуму співробітництво сторін передбачається у питаннях розвитку інфраструктури аграрного ринку з використанням новітніх технологій і передового сучасного досвіду, а також розвитку туристичної галузі шляхом організації річкових подорожей і круїзів для населення регіонів з використанням сучасної водної техніки.

Від ХНТУ брали участь 3 студенти-прекладачі кафедри теорії та практики галузевого перекладу та 5 студентів-волонтерів ХНТУ:

  1. Бездень Юлія – студентка 5 курсу факультету міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу;
  2. Севрюк Марина – студентка 5 курсу факультету міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу;
  3. Мингазова Марія – студентка 5 курсу факультету міжнародних економічних відносин, управління та бізнесу;
  4. Селуянова Тетяна – студентка 4 курсу факультету інженерії та транспорту;
  5. Мазманян Айкуш – студентка 3 курсу факультету економіки;
  6. Шумський Максим – студент 2 курсу факультету кібернетики та системної інженерії;
  7. Леоненко Микола – студент 2 курсу факультету кібернетики та системної інженерії;
  8. Резніченко Вікторія – студентка 2 курсу факультету інженерії та транспорту.