Про університет / Новини університету / Студенти ХНТУ перемогли в XІІ обласному конкурсі воєнно-патріотичної пісні «Опалені війною» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-hntu-peremogli-v-xiiii-oblasnomu-konkursi-voenno-patriotichnoyi-pisni-opaleni-vijnoyu/292161-1-ukr-UA/Studenti-HNTU-peremogli-v-XIIII-oblasnomu-konkursi-voenno-patriotichnoyi-pisni-Opaleni-vijnoyu_medium.jpg)
Студенти ХНТУ перемогли в XІІ обласному конкурсі воєнно-патріотичної пісні «Опалені війною»
Дата 15.05.2017 11:10
13 травня 2017 року на Горностаївщині проходив XІІ обласний конкурс воєнно-патріотичної пісні «Опалені війною». Це один з наймасштабніших пісенних фестивалів області, який присвячений Дню перемоги над нацизмом в Європі та проводиться на базі Горностаївського районного Будинку культури.
Цього року хореографічний колектив Херсонського національного технічного університету брав участь у даному конкурсі з хореографічною композицією «Журавлі». Наполеглива праця, творча наснага, цілеспрямованість дали позитивний результат.
Наші студенти за одноголосним рішенням журі (7 членів журі по 10 балів) отримали Гран прі – найвищу нагороду в цьому конкурсі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image004175/292168-1-ukr-UA/image004_ultralarge.jpg)
Вітаємо переможців: Луцик Тетяну Євгенівну група 1Ф, Лазаревич Тетяну Леонідівну 1Ф , Попову Зоряну Миколаївну 3Хк, Бучевську Олександру Олександрівну 2МР, Бабакову Юлію В’ячеславівну 2УПР,
Яригу Альону Сергіївну 1ЛП, Рись Анастасію, 3ТТ, транспортні технології, Косих Ярослаа 2 МЕВ.
Бажаємо подальших творчих успіхів! І ще багато-багато нових перемог!