Головна

Про університет / Новини університету / Студенти кафедри податкової та бюджетної політики - призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

Студенти кафедри податкової та бюджетної політики - призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

6-7 квітня 2017 року в Харківському національному економічному університеті ім. Семена Кузнеця відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси», в якому взяли участь 58 студентів із ВНЗ України.

До складу журі олімпіади ввійшли відомі вчені України в галузі державних фінансів. До роботи в журі олімпіади запрошена і завідувач кафедри податкової та бюджетної політики Херсонського національного технічного університету д.е.н., професор Сідельникова Лариса Петрівна.

Херсонський національний технічний університет представили переможці І етапу олімпіади студентки 5 курсу кафедри податкової та бюджетної політики Сафонова Анастасія та Солодка Дар’я, які в ході олімпіади показали гідні професійні знання.

За підсумками ІІ етапу олімпіади Сафонова Анастасія здобула IV місце серед учасників заходу.

За плідну роботу у журі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Державні фінанси» подякою нагороджена д.е.н., професор, завідувач кафедри податкової та бюджетної політики Сідельникова Лариса Петрівна.

Колектив та студенти кафедри податкової та бюджетної політики щиро вітають Сафонову Анастасію.

Бажаємо студенткам подальших творчих та наукових успіхів, а також висловлюємо щиру вдячність керівництву нашого навчального закладу за надану можливість гідно представити Херсонський національний технічний університет на Всеукраїнському науковому заході.