Про університет / Новини університету / Студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» – учасники волонтерського руху в Херсонській державній податковій інспекції |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/studenti-special-nosti-072-finansi-bankivs-ka-sprava-ta-strahuvannya-uchasniki-volonters-kogo-ruhu-v-hersons-kij-derzhavnij-podatkovij-inspekciyi/501309-1-ukr-UA/Studenti-special-nosti-072-Finansi-bankivs-ka-sprava-ta-strahuvannya-uchasniki-volonters-kogo-ruhu-v-Hersons-kij-derzhavnij-podatkovij-inspekciyi_medium.jpg)
Студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» – учасники волонтерського руху в Херсонській державній податковій інспекції
Дата 15.05.2021 16:41
Кафедра фінансів, банківської справи та страхування вже багато років поспіль плідно співпрацює з Головним управлінням Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
В рамках цього співробітництва студенти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» щорічно проходять виробничу та переддипломну практику в органах податкової служби Херсонської області; за підтримки керівництва територіальних податкових органів регулярно організовуються дні відкритих дверей, а також участь студентів кафедри у волонтерських заходах.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1994/501315-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Цей рік не став винятком! Протягом березня-травня 2021 року студенти першого курсу освітньо-професійної програми «Державна податкова та митна справа» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» вперше відвідували Херсонську державну податкову інспекцію як волонтери.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2761/501319-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3624/501323-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4507/501327-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5379/501331-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Студенти мали можливість ознайомитися з організаційною структурою Херсонської державної податкової інспекції, напрямами податкової роботи та на практиці відчути всі переваги роботи в податкових органах.
Основним місцем волонтерської допомоги стали підрозділи оподаткування фізичних осіб, адже саме в цей період проходить кампанія декларування доходів громадян, а також розрахунок податківцями податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також плати за землю та транспортного податку. Ці податки розраховуються працівниками територіальних податкових органів, а потім відповідні податкові повідомлення розсилаються фізичним особам на їхні податкові адреси. Саме на цьому етапі податкової роботи і були задіяні студенти освітньо-професійної програми «Державна податкова та митна справа» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».
Набутий практичний досвід допоможе студентам в оволодінні майбутньою професією та виборі підрозділу Державної податкової служби України для подальшого працевлаштування.