Про університет / Новини університету / Студенти спеціальності «Оподаткування» одними із перших відвідали виставку «Працею створена», присвячену 70-й річниці утворення Херсонської області |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/studenti-special-nosti-opodatkuvannya-odnimi-iz-pershih-vidvidali-vistavku-praceyu-stvorena-prisvyachenu-70-j-richnici-utvorennya-hersons-koyi-oblasti/203651-1-ukr-UA/Studenti-special-nosti-Opodatkuvannya-odnimi-iz-pershih-vidvidali-vistavku-Praceyu-stvorena-prisvyachenu-70-j-richnici-utvorennya-Hersons-koyi-oblasti_medium.jpg)
Студенти спеціальності «Оподаткування» одними із перших відвідали виставку «Працею створена», присвячену 70-й річниці утворення Херсонської області
Дата 30.04.2014 10:23
Днями студенти спеціальності «Оподаткування» Херсонського національного технічного університету відвідали обласний краєзнавчий музей.
До 70-ї річниці утворення Херсонщини працівники музею під патронатом Голови Херсонської обласної державної адміністрації Юрія Віталійовича Одарченка відкрили виставку «Працею створена», яку одними із перших побачили майбутні податківці.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00126/203658-1-ukr-UA/image001_ultralarge.jpg)
У ході екскурсії студентам розповіли про повоєнні роки відбудови Херсонщини, важливі віхи становлення новоствореної області. На виставці було представлено документи з фондів Херсонського краєзнавчого музею та Державного архіву Херсонської області.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00323/203662-1-ukr-UA/image003_ultralarge.jpg)
Інформативною була розповідь екскурсовода про галузі промисловості в нашому регіоні, а саме: суднобудування, машинобудування, нафтопереробну та легку промисловість. Так, до уваги студентів були представлені макети кораблів, засобів механізації, зразки продукції нафтопереробного заводу, товарів текстильного виробництва.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00519/203666-1-ukr-UA/image005_ultralarge.jpg)
Не менш важливою частиною виставки є нагороди та медалі працівників Херсонського краю, фотографії про відновлення та розвиток аграрного сектору та зразки сільськогосподарської продукції.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00717/203670-1-ukr-UA/image007_ultralarge.jpg)
Чималий інтерес у студентів Херсонського національного технічного університету викликали експозиції, які описують культурно-освітні та спортивні сторінки історії області.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image00914/203674-1-ukr-UA/image009_ultralarge.jpg)
Змістовною була доповідь екскурсовода про традиції та побут херсонців у середині ХХ століття, уявлення про які дає інтер’єрна частина виставки – куточок кімнати.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01115/203678-1-ukr-UA/image011_ultralarge.jpg)
Відтак, тематична екскурсія розширила знання студентів про минуле Херсонського краю, його героїв та дала поштовх сили, наснаги і самовідданості працювати на благо рідної землі.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image01317/203682-1-ukr-UA/image013_ultralarge.jpg)