Про університет / Новини університету / «Сучасний стан і перспективи розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/suchasnij-stan-i-perspektivi-rozvitku-obliku-auditu-opodatkuvannya-ta-analizu-v-umovah-mizhnarodnoyi-integraciyi/362723-1-ukr-UA/Suchasnij-stan-i-perspektivi-rozvitku-obliku-auditu-opodatkuvannya-ta-analizu-v-umovah-mizhnarodnoyi-integraciyi_medium.jpg)
«Сучасний стан і перспективи розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції»
Дата 13.06.2019 12:24
11 червня 2019 року кафедрою обліку, аудиту і оподаткування проведено студентську науково-практичну конференцію «Сучасний стан і перспективи розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в умовах міжнародної інтеграції», присвячену 60 - річчю ХНТУ та 35-річчю кафедри обліку, аудиту і оподаткування.
Конференцію відкрила привітальним словом завідувач кафедри обліку, аудиту і оподаткування, д.е.н., професор Сарапіна О.А., наголосивши на важливому значенні науково-дослідної роботи студентів у формуванні професійної компетентності майбутніх фахівців.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1553/362735-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Відкриття конференції
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2403/362744-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Під час конференції презентовано доповіді студентів, які присвячені актуальним проблемам і перспективам розвитку обліку, аудиту, оподаткування та аналізу в контексті інтеграції України у міжнародний економічний простір.
Доповідає Місюра О.Ю., студент гр. 4Бп.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3338/362748-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
Доповідає Шмалій А.В., студентка гр. 3ОАб.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4277/362752-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
Доповідає Морозенко Ю.М., студент гр. 2ОАп(с).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5214/362756-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Доповідає Сєнічев Д.С., студент гр. 4Бп.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6176/362760-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
Доповідає Фокін М.О., студент гр. 2ОАп(с).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7166/362764-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Доповідає Бородіна А.В., студентка гр. 4Б.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8127/362768-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/9101/362777-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
Дякуємо студентам за участь у конференції. Бажаємо успіхів у навчанні і подальших досягнень у науковій діяльності!