Про університет / Новини університету / Святковий концерт з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/svyatkovij-koncert-z-nagodi-dnya-pam-yati-ta-primirennya-i-73-yi-richnici-peremogi-nad-nacizmom-u-drugij-svitovij-vijni/321997-1-ukr-UA/Svyatkovij-koncert-z-nagodi-Dnya-pam-yati-ta-primirennya-i-73-yi-richnici-peremogi-nad-nacizmom-u-Drugij-svitovij-vijni_medium.jpg)
Святковий концерт з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Дата 08.05.2018 11:34
07 квітня 2018 року в актовій залі І корпусу ХНТУ відбувся святковий концерт з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
День Перемоги – особливе свято! Свято радості миру, добра і водночас це свято пам’яті про трагічні сторінки нашої історії.
73-тю річницю Великої Перемоги в ХНТУ відзначили святковим концертом, який підготував відділ з організації виховної роботи студентів і колективи художньої самодіяльності університету.
Тих, хто звеличив нашу землю, тих, завдяки кому наше життя зігріте сонячним сяйвом і безхмарною, мирною блакиттю небес, було вшановано хвилиною мовчання.
Ректор ХНТУ Бардачов Ю.М. від щирого серця привітав усіх зі святом Великої Перемоги. А ще у своєму виступі Юрій Миколайович заглибився в історію і закликав присутніх задуматися над деякими моментами і пам’ятати цей визначний день в нашій історії, адже великий подвиг фронтовиків приніс нам мир.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1303/322008-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
На концерті лунали вокальні композиції у виконанні солісток Херсонського обласного музично-драматичного театру ім. М. Куліша Вікторії та Каріни Кириченко; викладача кафедри інформаційних технологій Кібалка Ігоря Івановича, випускника факультету інженерії та транспорту Коренева Віктора; вокального ансамблю викладачів університету; вокального ансамблю університету «Весняночка»; студентки ХНТУ Ігнатенко Катерини.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2222/322012-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3177/322016-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4140/322020-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5108/322024-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/690/322028-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/784/322032-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Танцювальні номери дарував гостям хореографічний колектив ХНТУ «Smile», музично-хореографічними композиціями радували студенти театральної студії «Муза» під керівництвом Шкрум В.М.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/863/322036-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/953/322040-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1045/322044-1-ukr-UA/10_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11123/322048-1-ukr-UA/11_ultralarge.jpg)
Щиро вітаємо з З Днем Перемоги! Нехай над головою завжди буде ясне небо і яскраве сонце. Бажаємо здоров’я, радості, щастя. Нехай перемога супроводжує скрізь і завжди, нехай поруч будуть тільки добрі і щирі люди. Нехай мужність і героїзм цього великого свята ніколи і ніким не забуваються. Нехай дух перемоги надихає серця і веде вперед – до нових подвигів, успіхів і досягнень. І нехай весь світ завжди живе у мирі, а про війни нагадує лише це священне свято.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/12100/322052-1-ukr-UA/12_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1435/322056-1-ukr-UA/14_ultralarge.jpg)
Хай пісня лине в синь небес крилато,
У мирне небо хай зліта салют.
День Перемоги – то найкраще свято,
І на землі хай в мирі всі живуть!