Про університет / Новини університету / УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ДИТЯЧОГО ОДЯГУ EVGAKIDS ТА КАФЕДРА ДИЗАЙН ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ СПІЛЬНОГО КОНКУРСНОГО ПРОЕКТУ! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/ukrayins-kij-brend-dityachogo-odyagu-evgakids-ta-kafedra-dizajn-piidveli-piidsumki-spiil-nogo-konkursnogo-proektu!/509741-1-ukr-UA/UKRAYINS-KIJ-BREND-DITYACHOGO-ODYAGU-EVGAKIDS-TA-KAFEDRA-DIZAJN-PIIDVELI-PIIDSUMKI-SPIIL-NOGO-KONKURSNOGO-PROEKTU!_medium.jpg)
УКРАЇНСЬКИЙ БРЕНД ДИТЯЧОГО ОДЯГУ EVGAKIDS ТА КАФЕДРА ДИЗАЙН ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ СПІЛЬНОГО КОНКУРСНОГО ПРОЕКТУ!
Дата 17.06.2021 10:00
11 червня 2021 на відкритті co-workingspace кафедрою дизайну ХНТУ було не тільки презентовано новий простір для творчості, а й підведено підсумки спільного проекту с відомим українським брендом дитячого одягу Evgakids.
Проект розпочався у лютому та проводився в кілька етапів. Основним завданням для студентів кафедри дизайну було розробити family lookдля майбутньої літньої колекції бренду.
До фіналу конкурсу пройшло четверо студентів – Бондаренко Катерина, Ерифа Софія, Татарський Микола та Кулікова Анастасія.
Більш детально про хід проекту можна дізнатися в прикріплених фото.
Кафедра дизайну вдячна засновнику бренду - Євгенії Лукаш, керівникові експериментального відділу - Анастасії Вінніковій та всьому колективу Evgakids за підтримку, мотивацію та можливість співпрацювати з виробництвом для наших студентів, а також за цінні призи.
Переможець конкурсного проекту – Бондаренко Катерина, отримала грамоту та сертифікат в 1000 грн. на придбання товарів в магазині Evgakids, решта півфіналістів також нагороджені грамотами та сертифікатами в 500 грн.
Фінальний показ відбувся за підтримки модельного агентства ST Models agency. Кафедра дизайну ХНТУ висловлює подяку всім чарівним діткам-моделям, їх батькам та керівникові – Наталі Попович.
Такий спільний творчий тандем – університет, виробництво, модельне агентство – відбувся завдяки співпраці з Торгово-промисловою палатою м. Херсона та Комітетом жінок підприємців, що діє при ній.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11024/509747-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2791/509751-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3646/509755-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4528/509759-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5398/509763-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6328/509767-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/7288/509771-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/8216/509775-1-ukr-UA/8_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/9175/509779-1-ukr-UA/9_ultralarge.jpg)