Про університет / Новини університету / УСПІШНЕ СКЛАДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОГО ЕКЗАМЕНУ ВИПУСКНИКАМИ МАГІСТРАТУРИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 275 ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/uspiishne-skladannya-atestaciijnogo-ekzamenu-vipusknikami-magiistraturi-zii-speciial-nostii-275-transportnii-tehnologiiyi/565349-1-ukr-UA/USPIISHNE-SKLADANNYA-ATESTACIIJNOGO-EKZAMENU-VIPUSKNIKAMI-MAGIISTRATURI-ZII-SPECIIAL-NOSTII-275-TRANSPORTNII-TEHNOLOGIIYI_medium.jpg)
УСПІШНЕ СКЛАДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОГО ЕКЗАМЕНУ ВИПУСКНИКАМИ МАГІСТРАТУРИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 275 ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ
Дата 09.11.2022 18:30
Транспорт — це найбільша і важлива галузь держави, величезна сфера застосування людської праці, широка сфера використання нових результатів науки і техніки, гігантська динамічна система, де необхідна найтісніша взаємодія елементів і підрозділів.
Всі види транспорту перебувають у певній залежності один від одного і істотно впливають на процес і результати своєї роботи. Вивчення закономірностей транспортної системи держави, а також технічних та економіко-експлуатаційних особливостей кожного виду транспорту є завданням навчання фахівців зі спеціальності 275 Транспортні технології.
03 листопада 2022 року для випускників магістратури спеціальності Транспортні технології та співробітників кафедри Транспортних систем і технічного сервісу сталася подія, яка наблизила наших студентів до здобуття кваліфікації «магістр з транспортних технологій» - підсумковий атестаційний екзамен, який є обов’язковим для цієї спеціальності.
Незважаючи на перебування учасників випробування в різних куточках України, іспит успішно було проведено на платформі Zoom, після чого виконані роботи були відправлені на перевірку державної комісії (яка також працювала в режимі онлайн). За результатами студенти показали високий рівень знань 7 оцінок «відмінно» та 4 – «добре». До отримання дипломів з відзнакою комісія рекомендувала 4 студентів.
У нинішній обстановці та після Перемоги робота транспортників виходить на перше місце, без транспорту людство просто не може існувати. Троє випускників спеціальності Транспортні технології попередніх років випуску беруть безпосередню участь у «Зерновому коридорі» в портах Ізмаїла та Чорноморська.
Попереду – захист кваліфікаційних робіт магістра. Хочеться побажати студентам успішного захисту та подальшої їх роботи за фахом. Більшість нинішніх випускників вже знають місця свого майбутнього працевлаштування.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/image_2022-11-09_18-23-32/565355-1-ukr-UA/image_2022-11-09_18-23-32.png)