Про університет / Новини університету / Урочисте засідання Вченої ради, присвячене професійному святу науковців – Дню науки |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/urochiste-zasidannya-vchenoyi-radi-prisvyachene-profesijnomu-svyatu-naukovciv-dnyu-nauki/325692-3-ukr-UA/Urochiste-zasidannya-Vchenoyi-radi-prisvyachene-profesijnomu-svyatu-naukovciv-Dnyu-nauki_medium.jpg)
Урочисте засідання Вченої ради, присвячене професійному святу науковців – Дню науки
Дата 29.05.2018 13:40
22.05.2018 в Херсонському національному технічному університеті відбулося урочисте засідання Вченої ради, присвячене професійному святу науковців – Дню науки.
Засідання почалося з вручення грамот студентам, викладачам і співробітникам університету за активну наукову діяльність. Від імені обласної державної адміністрації грамоти вручав заступник голови Херсонської ОДА Чабан В.І. Ректор Ю.М. Бардачов та проректор з наукової роботи Г.Г. Савіна вручали грамоти та подяки від Обласної ради, Південного наукового центру НАН України і МОН України, міського голови, ректорату, щорічної виставки «Будіндустрія - 2018». Також грамоти отримали призери студентських наукових олімпіад та конкурсів наукових робіт.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1340/325699-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2240/325703-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3193/325707-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4156/325711-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6100/325715-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/793/325719-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Значна частина засідання Вченої ради була присвячена відзначенню наукових династій ХНТУ.
Представники всіх династій отримали подяки, вручення яких проходило паралельно з демонстрацією слайд-шоу, де відображалась інформація про засновників та продовжувачів династій, про їх здобутки та про їх загальний стаж роботи в ХНТУ (переглянути презентацію можна за посиланням http://kntu.net.ua/ukr/Naukova-diyal-nist).
На завершення засідання всіх присутніх привітала виконанням пісень народна артистка України Наталя Лелеко.