Про університет / Новини університету / В ХТПП відбувся захист бізнес-планів, розроблених студентами факультету міжнародних економічний відносин, управління і бізнесу |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/29935/225345-1-ukr-UA/V-HTPP-vidbuvsya-zahist-biznes-planiv-rozroblenih-studentami-fakul-tetu-mizhnarodnih-ekonomichnij-vidnosin-upravlinnya-i-biznesu_medium.jpg)
В ХТПП відбувся захист бізнес-планів, розроблених студентами факультету міжнародних економічний відносин, управління і бізнесу
Дата 07.05.2015 10:47
30.04.2015 р. у Херсонській торгово-промисловій палаті (ХТПП) відбувся відкритий захист бізнес-планів, розроблених студентами групи 3МЕВ професійного спрямування «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності» під керівництвом д.е.н., професора кафедри зовнішньоекономічної діяльності Наумової Лариси Миколаївни.
Експертами виступили:
- Іванова Галина Борисівна (Центр підтримки проектів регіонального розвитку ХТПП);
- Коваленко Ірина Миколаївна (Центр міжнародного співробітництва ХТПП);
- Шаровська Вікторія Сергіївна (менеджер ЗЕД ПВКФ «Пані Крістіна»);
- Салецький Олександр Іванович (виконавчий директор Асоціації фермерів Цюрупинського району).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_10452/225356-1-ukr-UA/IMG_1045_ultralarge.jpg)
У презентації були представлені проекти бізнес-планів за наступними напрямками:
- Сільгоспвиробництво.
- Альтернативна енергетика.
- Легка промисловість.
- Розваги та відпочинок.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_1046/225360-1-ukr-UA/IMG_1046_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_1054/225364-1-ukr-UA/IMG_1054_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_1064/225368-1-ukr-UA/IMG_1064_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_1067/225372-1-ukr-UA/IMG_1067_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_1084/225376-1-ukr-UA/IMG_1084_ultralarge.jpg)
Присутні експерти наголосили на актуальності обраних тем та виявили зацікавленість у впровадженні запропонованих бізнес-проектів у діяльність підприємств Херсонській області. Учасники отримали грамоти та цінні призи. Також кращих студентів із найбільш цікавими проектами Асоціація фермерів Цюрупинського району відзначила грошовими винагородами, а д.е.н., професору Наумовій Л.М. вручено подяку від президента ХТПП за багаторічну плідну співпрацю з надією на подальше співробітництво.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/hwscan00021/225883-1-ukr-UA/HWScan00021_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_1086/225380-1-ukr-UA/IMG_1086_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_1095/225384-1-ukr-UA/IMG_1095_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_1104/225388-1-ukr-UA/IMG_1104_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/188/225392-1-ukr-UA/1_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/348/225396-1-ukr-UA/3_large.jpg)
У свою чергу, студенти ХНТУ висловили подяку за надану можливість отримати практичний досвід та рекомендації від професіоналів своєї справи.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_1124/225400-1-ukr-UA/IMG_1124_ultralarge.jpg)