Головна

Про університет / Новини університету / ВІТАЄМО ДОЦЕНТА КАРЛЮКУ Д.О. З ОБРАННЯМ ДО ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ХЕРСОНСЬКІЙ ОДА

ВІТАЄМО ДОЦЕНТА КАРЛЮКУ Д.О. З ОБРАННЯМ ДО ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ХЕРСОНСЬКІЙ ОДА

При обласній державній адміністрації сформовано новий склад Громадської ради – консультативно-дорадчого органу, до якого входять активні представники громадянського суспільства. Одним з членів новосформованої Громадської ради став доцент кафедри економіки, підприємництва та економічної безпеки ХНТУ Дмитро Олександрович Карлюка.

Громадська рада при обласній державній адміністрації є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, який утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної, регіональної політики.

Цьогоріч головною перевагою виборів було електронне голосування: кожен житель Херсонщини міг проголосувати за ті громадські організації, яким він імпонує та довіряє.

Склад громадської ради сформовано за результатами рейтингового електронного голосування строком на два роки. Відповідно до рішення ініціативної групи кількісний склад громадської ради становитиме 25 осіб. Головою ініціативної групи обрано члена ГО «Імпульс Херсонщини», випускника кафедри спеціальності 051 «Економіка» - Павла Шелухіна.

Вітаємо Дмитра Олександровича з обранням, чекаємо від нього активних дій та результативної роботи і дякуємо всім, хто за нього проголосував на платформі електронної демократії «DEM консультації з громадськістю».