Вебінари Web of Science

Шановні колеги!

Інформуємо вас та просимо проінформувати ваших колег про вебінари, що заплановані компанією Clarivate Analytics в лютому 2019 року.

Два вебінари на численні запити користувачів:

5 лютого 10:15 https://goo.gl/tCGdao

7 лютого 16:15 https://goo.gl/4tne2v

Тема: «Як розпізнати хижацькі видання, та не стати їхньою жертвою»

Тези: буде розглянуто характеристики якісного видання, та маркери хижацьких журналів. Показано приклади фейкових видань, та яким чином можна перевірити чи індексується видання на платформі Web of Science

Перша серія з трьох вебінарів по можливостям ресурсів Clarivate Analytics українською.

18 лютого 2019 16:15

Тема: «Можливості платформи Web of Science для науковця»

Тези: як формується платформа Web of Science. Основні ресурси доступні українськими передплатникам. Можливості віддаленого доступу. Пошук та аналіз наукової літератури. Використання фільтрів і тегів, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів.

Реєстрація:

https://goo.gl/mC91Hp

19 лютого 2019 16:15

Тема: «В яких виданнях опублікувати власні дослідження».

Тези: підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити, чи індексується видання в Web of Science.

Реєстрація:

https://goo.gl/dwxt1C

20 лютого 2019 16:15

Тема: «Авторські ідентифікатори ResearcherID, Publons, Orcid: створення, корегування, функції».

Тези: складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID, Publons та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Генерування звіту за публікаціями, що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.

Реєстрація: https://goo.gl/Csf4Tv

Та з 18 до 28 лютого три серії у двох повторах російською мовою з можливістю отримати сертифікат учасника https://clarivate.ru/webinars

Щоб взяти участь у вебінарі, необхідно своєчасно зареєструватися за відповідними посиланнями. На вказану вами електронну скриньку надійде лист з посиланням, за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку.

NB! Початок вебінарів для вебінарів українською вказано за київським часом, російською – на годину пізніше. Операційні системи нижче ХР не підтримуються програмою Webex, знайдіть комп’ютер з достатнім програмним забезпеченням та колонками або виводом звуку заздалегідь. Доброю практикою є колективний перегляд вебінарів в бібліотеках або коворкінгах. Вебінари безкоштовні. Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science бажано планувати участь у всіх трьох заходах оскільки інформація пов’язана і не повторюється, реєстрація потрібна на кожен захід окремо. Сертифікати учасників передбачено.

Доповідач: к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics

best regards,

Iryna Tykhonkova, PhD | Orcid | ResearcherID

Customer Education Specialist | Clarivate Analytics

Mobile +38050 404 4655 | clarivate.com

Kyiv | Ukraine

Web of Science. Trust the difference. Learn more