Про університет / Новини університету / Відбулася дистанційна зустріч студентів ХНТУ з представниками поліції |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vidbulasya-distancijna-zustrich-studentiv-hntu-z-predstavnikami-policiyi/469729-1-ukr-UA/Vidbulasya-distancijna-zustrich-studentiv-HNTU-z-predstavnikami-policiyi_medium.jpg)
Відбулася дистанційна зустріч студентів ХНТУ з представниками поліції
Дата 19.11.2020 09:49
18 листопада о 17.00 відбулася дистанційна зустріч студентів ХНТУ з начальником відділу зв'язків з громадськістю патрульної поліції в Херсонській області Вахтель Оленою Леонідівною, яка читала онлайн лекцію
з теми: "Ні насильству в сім'ї".
Порушувались важливі питання законодавчих дій з приводу насильства в сім'ї та булінгу.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img-6726da18567bc2bc952c6dd86e9d39f7-v-1/469736-1-ukr-UA/IMG-6726da18567bc2bc952c6dd86e9d39f7-V-1_ultralarge.jpg)
Дякуємо Олені Вахтель за цікаву і корисну лекцію, приділений час і співпрацю, адміністрації ХНТУ - за підтримку у проведенні заходу, відділу з організації виховної роботи студентів та студентському парламенту - за підготовку і проведення заходу.