Про університет / Новини університету / Відбулася перша транснаціональна зустріч-нарада наживо міжнародного консорціуму за трирічним проектом Bridge |
Відбулася перша транснаціональна зустріч-нарада наживо міжнародного консорціуму за трирічним проектом Bridge
Дата 02.11.2021 09:44
11-13 жовтня 2021 р. в університеті Менделя (м. Брно, Чехія) відбулася перша транснаціональна зустріч-нарада наживо міжнародного консорціуму за трирічним проектом Bridge: Bridging Integrity in Higher Education, Business and Society (2020-1-SE01-KA203-077973), що виконується в рамках програми стратегічного партнерства Erasmus+. До цього партнери консорціуму через карантинні обмеження спілкувалися виключно онлайн.
Херсонський національний технічний університет є членом консорціуму проекту Bridge разом з Університетом Уппсала (м. Уппсала, Швеція), Університетом Менделя (м. Брно, Чехія), Південно-східним Європейським університетом (м. Тетово, Північна Македонія), Литовським центром соціальних досліджень та Литовським офісом омбудсмена з питань академічної доброчесності (м. Вільнюс, Литва).
На транснаціональній зустрічі-нараді розглядалися ключові питання, пов'язані з плануванням досліджень та реалізацією інтелектуальних результатів за проектом.
Херсонський національний технічний університет представляли завідувач кафедри Програмних засобів і технологій д.т.н., професор Володимир Шерстюк та професор кафедри Програмних засобів і технологій д.т.н., професор Марина Жарікова.
Головна роль ХНТУ в реалізації проекту Bridge полягає в дослідженні питань побудови «містка» між питаннями академічної доброчесності, бізнес-етикою та доброчесністю у бізнесі, що належить до третього пакету інтелектуальних результатів за проектом.
Отож, наші представники успішно представили на засіданні транснаціональної зустрічі-наради свою доповідь, присвячену плану виконання досліджень та реалізації інтелектуальних результатів з питань бізнес-етики та доброчесності у бізнесі, а також взяли участь у жвавих дискусіях щодо планування та виконання інших пакетів за проектом, дисемінації його результатів.
Звичайно, не обійшлося й без знайомства із містом Брно та культурної програми.
Загалом, транснаціональна зустріч-нарада членів міжнародного консорціуму була доволі цікавою та плідною. Бажаємо всім її учасникам досягнення всіх поставлених цілей з виконання проекту.