Про університет / Новини університету / Відбулося вручення свідоцтв про навчання на мовних курсах з англійської мови |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/30413/228494-1-ukr-UA/Vidbulosya-vruchennya-svidoctv-pro-navchannya-na-movnih-kursah-z-anglijs-koyi-movi_medium.jpg)
Відбулося вручення свідоцтв про навчання на мовних курсах з англійської мови
Дата 18.06.2015 13:41
16 червня на кафедрі іноземних мов та української філології відбулося вручення свідоцтв про навчання на мовних курсах з поглибленого вивчення англійської мови.
Вже другий рік поспіль студенти ХНТУ протягом року можуть поглиблювали та вдосконалювали свої знання з іноземної мови на мовних курсах, організованих кафедрою іноземних мов та української філології. В наш час глобальної інтеграції знання іноземної мови є не просто потребою, а вимогою сучасності. Тому викладачі кафедри із задоволенням надають можливість студентам та аспірантам стати не просто висококваліфікованими фахівцями, а й відповідати сучасним вимогам, що ставляться до професіоналів.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/vruchenie-sertifikatov-005/228501-1-ukr-UA/vruchenie-sertifikatov-005_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/vruchenie-sertifikatov-008/228505-1-ukr-UA/vruchenie-sertifikatov-008_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/vruchenie-sertifikatov-009/228509-1-ukr-UA/vruchenie-sertifikatov-009_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/vruchenie-sertifikatov-010/228513-1-ukr-UA/vruchenie-sertifikatov-010_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/vruchenie-sertifikatov-011/228517-1-ukr-UA/vruchenie-sertifikatov-011_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/vruchenie-sertifikatov-016/228525-1-ukr-UA/vruchenie-sertifikatov-016_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/vruchenie-sertifikatov-014/228529-1-ukr-UA/vruchenie-sertifikatov-014_ultralarge.jpg)
У наступному навчальному році мовні курси продовжать свою роботу, а тому запрошуємо всіх бажаючих для вивчення іноземних мов: англійської, німецької, французької на всіх рівнях підготовки. Крім того, у наступному році розглядається можливість організації мовних курсів за спрямуванням «Професійна комунікація іноземною мовою» та «Ділова іноземна мова». Запрошуємо всіх бажаючих!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kursi-obyava-na-2015/228533-1-ukr-UA/Kursi-Obyava-na-2015_ultralarge.jpg)