Головна

Про університет / Новини університету / Відкриття Міжнародного фестивалю повітряних зміїв у ХНТУ

Відкриття Міжнародного фестивалю повітряних зміїв у ХНТУ

18 травня 2017 року в Херсонському національному технічному університеті відбулося відкриття першого Міжнародного фестивалю повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival 2017» .

До університету завітали фахівці світового рівня з повітряних зміїв країн Європи та Азії: Італія, Німеччина, Туреччина, В’єтнам, ОАЕ.

Зустрічали почесних гостей в ХНТУ хлібом-сіллю на рушнику.

Директор музею ХНТУ Л.М. Чиркова знайомила делегацію з визначною історією університету та надбаннями наших викладачів та студентів.

Іноземні гості з цікавістю вивчали експонати музею.

Робоча зустріч проходила в теплій атмосфері.

Олексій Звірик (Україна) розповів про свою співпрацю з ХНТУ.

Sonal Pancholi (ОАЕ) та Edoardo Borghetti (Італія) залишили свої побажання для університету у книзі гостей.

Наступним етапом відкриття була зустріч гостей з т.в.о.р., першим проректором Розовим Ю.Г. та проректорами університету: проректором з наукової роботи Савіною Г.Г. та проректором з навчальної роботи Старун Н.В.

Почесні гості зліва направо: Sonal Pancholi (ОАЕ), Edoardo Borghetti (Італія), Pham Hong Ha (В’єтнам), Zahit Mungan(Туреччина), Bernhard Dingwerth (Німеччина), Олексій Звірик (Україна).

На зустрічі обговорювалися важливі питання співпраці.

Pham Hong Ha (В’єтнам) та Sonal Pancholi (ОАЕ) куштують український коровай.

Отож відкриття Міжнародного фестивалю повітряних зміїв у ХНТУ відбулося! Дякуємо усім, хто брав участь у цьому визначному заході.

Робота Фестивалю продовжується. З наступними заходами, які будуть проходити, ви можете ознайомитися на сайті www.kitefest2017.info