Про університет / Новини університету / Вітаємо! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vitaemo!5/533679-1-ukr-UA/Vitaemo!_medium.jpg)
Вітаємо!
Дата 03.11.2021 09:56
21-го та 28-го жовтня 2021 року представниками Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара для студентів усіх рівнів вищої освіти (першого бакалаврського, другого магістерського та третього освітньо-наукового) спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ХНТУ було проведено онлайн заходи за темами: «Медіаграмотність та уникнення маніпуляцій у соціальних мережах» і «Плагіат та інші види порушень академічної доброчесності». Заходи проходили в межах програми «Територія інформаційного комфорту: школа академічної доброчесності та критичного медіаспоживання».
Наприкінці заходів проводились інтерактивні тестування. Перемогу у двох тестуваннях одержала студентка 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ХНТУ Шелегон Елеонора.
Вітаємо Елеонору і бажаємо дальших перемог у житті!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/izobrazhenie_viber_2021-11-02_13-35-17-551_large/533685-1-ukr-UA/izobrazhenie_viber_2021-11-02_13-35-17-551_large_ultralarge.jpg)