Про університет / Новини університету / Вітаємо І.П. Лопушинського з отриманням нагрудного знака « Почесний громадянин міста Херсона»! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vitaemo-ii.p.-lopushins-kogo-z-otrimannyam-nagrudnogo-znaka-pochesnij-gromadyanin-mista-hersona-!/367453-1-ukr-UA/Vitaemo-II.P.-Lopushins-kogo-z-otrimannyam-nagrudnogo-znaka-Pochesnij-gromadyanin-mista-Hersona-!_medium.jpg)
Вітаємо І.П. Лопушинського з отриманням нагрудного знака « Почесний громадянин міста Херсона»!
Дата 15.09.2019 18:52
14 вересня 2019 року доктору наук з державного управління, професору, заслуженому працівнику освіти України, завідувачу кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ Івану Петровичу Лопушинському було вручено нагрудний знак «Почесний громадянин міста Херсона»!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2424/367460-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3348/367464-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/70206835_2928788473802903_8594382687765004288_n/367468-1-ukr-UA/70206835_2928788473802903_8594382687765004288_n_ultralarge.jpg)
Це звання було присвоєне йому рішенням сесії Херсонської міської ради від 22 серпня 2019 року № 2043.
Щиро вітаємо, вельмишановний Іване Петровичу, з цією нагородою і визнанням! Бажаємо здоров'я і довголіття, успіхів у всіх починаннях, творчого натхнення, мирного неба над головою і здійснення усіх планів та задумів!
Колектив університету