Про університет / Новини університету / Вітаємо Семешко Ольгу Яківну з успішним захистом докторської дисертації |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/vitaemo-semeshko-ol-gu-yakivnu-z-uspishnim-zahistom-doktors-koyi-disertaciyi/463679-1-ukr-UA/Vitaemo-Semeshko-Ol-gu-YAkivnu-z-uspishnim-zahistom-doktors-koyi-disertaciyi_medium.jpg)
Вітаємо Семешко Ольгу Яківну з успішним захистом докторської дисертації
Дата 21.10.2020 13:37
Колектив Херсонського національного технічного університету щиро вітає к.т.н., старшого наукового співробітника науково-дослідного сектору Семешко Ольгу Яківну з успішним захистом докторської дисертації!
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/semeshko-obschee/463686-1-ukr-UA/Semeshko-obschee_ultralarge.jpg)
Бажаємо постійно йти вперед до своєї мети і не зупинятися на досягнутих успіхах, втілювати свої творчі і наукові задуми! Зичимо наснаги у професійному зростанні та майбутніх наукових пошуках!