Про університет / Новини університету / Вітаємо студентів групи 4ЕП з перемогою у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади напряму підготовки «Економіка підприємства» |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet/novini-universitetu2/vitaemo-studentiv-grupi-4ep-z-peremogoyu-u-ii-turi-vseukrayins-koyi-students-koyi-olimpiadi-napryamu-pidgotovki-ekonomika-pidpriemstva/199207-1-ukr-UA/Vitaemo-studentiv-grupi-4EP-z-peremogoyu-u-II-turi-Vseukrayins-koyi-students-koyi-olimpiadi-napryamu-pidgotovki-Ekonomika-pidpriemstva_medium.jpg)
Вітаємо студентів групи 4ЕП з перемогою у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади напряму підготовки «Економіка підприємства»
Дата 24.02.2014 15:55
Кафедра економіки і підприємництва вітає призерів та учасників І туру Всеукраїнської студентської олімпіади напряму підготовки «Економіка підприємства», що відбулася 18 лютого 2014 року. В олімпіаді взяли участь 12 студентів 4-го курсу денної форми навчання напряму підготовки «Економіка підприємства».
Голова журі – Шарко М.В., д.е.н., проф., завідувач кафедри економіки і підприємництва. До складу журі олімпіади увійшли наступні викладачі: Олійник Н.М. – к.т.н., доцент кафедри економіки і підприємництва; Мєшкова-Кравченко Н.В. – старший викладач кафедри економіки і підприємництва; Ціцілін В.О. – старший викладач кафедри економіки і підприємництва.
За результатами виконання завдань переможцями І туру олімпіади визначено студентів:
І місце – |
Пруткова Анастасія Олексіївна |
ІІ місце – |
Петряніна Катерина Олександрівна |
Оргкомітет рекомендує студентів Пруткову А.О. і Петряніну К.О. направити для участі у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади.
Вітаємо призерів, бажаємо подальших успіхів у навчанні!