Про університет / Новини університету / Всеукраїнський конкурс наукових робіт: ІІ місце за студенткою кафедри дизайну ХНТУ! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/content/view/full/29619/223587-1-ukr-UA/Vseukrayins-kij-konkurs-naukovih-robit-IIII-misce-za-studentkoyu-kafedri-dizajnu-HNTU!_medium.jpg)
Всеукраїнський конкурс наукових робіт: ІІ місце за студенткою кафедри дизайну ХНТУ!
Дата 20.04.2015 11:34
16 квітня 2015 року в Харківській державній академії дизайну та мистецтв відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напряму «Мистецтво». Від нашого ВНЗ до фіналу пройшли роботи двох студенток кафедри «Дизайн», а саме Стаднік Оксани (група 4Д3) та Карножицької Оксани (група 5ДМ3).
Обидві Оксани з гідністю відстоювали результати своїх наукових досліджень перед поважною конкурсною комісію, до складу якої увійшли:
- кандидат мистецтвознавства, професор, Заслужений діяч мистецтв України - Бойчук Олександр Васильович (м. Харків, ХДАДМ);
- кандидат технічних наук, професор, академік Української технологічної академії, Голова Хмельницького осередку Спілки дизайнерів України, відмінник освіти України, Заслужений діяч науки і освіти - Баннова Ірина Мусіївна (м. Хмельницький, ХНУ);
- доктор технічних наук, професор - Романенко Наталія Григорівна (м. Черкаси, ЧДТУ);
- кандидат архітектури, доцент - Бондаренко Ірина Володимирівна (м. Харків, ХДАДМ);
- кандидат мистецтвознавства, доцент – ВАСІНА Олена Валентинівна (м. Харків, ХДАДМ);
- кандидат мистецтвознавства, доцент – ТУРЧИН Владислав Вікторович (м. Харків, ХДАДМ).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/gsxrtr5veh01/223594-1-ukr-UA/GSxrtr5Veh01_ultralarge.jpg)
Наші дівчата полонили серця членів комісії високим рівнем своїх робіт та якістю проведених досліджень. Так, Карножицька Оксана розкривала питання «Жіночність в костюмах модного будинку CHANEL» (науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри дизайну ХНТУ – ЯКИМЧУК Олена Володимирівна), а СТАДНІК Оксана – «Текстильна витинанка як спосіб декорування одягу та аксесуарів» (Науковий керівник – к.т.н., доцент кафедри дизайну ХНТУ – АРТЕМЕНКО Марія Павлівна).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/gnrlywu3tde/223598-1-ukr-UA/GNRlYwU3tDE_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/izq6dn4juza/223602-1-ukr-UA/iZq6DN4JUZA_large.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/bufer-obmena01/223606-1-ukr-UA/Bufer-obmena01_ultralarge.jpg)
За результатами доповіді та сумарною кількістю балів робота СТАДНІК Оксани була нагороджена дипломом ІІ ступеня. А робота КАРНОЖИЦЬКОЇ Оксани отримала низку позитивних відгуків та нагороджена заохочувальною грамотою.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/klmv88kn7c4/223610-1-ukr-UA/kLMv88KN7c4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/_pw3-fjuihk/223614-1-ukr-UA/_pw3-FjUIHk_large.jpg)
Вітаємо наших дівчат та їхніх керівників!