Про університет / Новини університету / Ювілейний Брейн-ринг з обліку, аудиту та оподаткування! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/yuvilejnij-brejn-ring-z-obliku-auditu-ta-opodatkuvannya!/321306-1-ukr-UA/YUvilejnij-Brejn-ring-z-obliku-auditu-ta-opodatkuvannya!_medium.jpg)
Ювілейний Брейн-ринг з обліку, аудиту та оподаткування!
Дата 02.05.2018 13:49
26 квітня 2018 року в актовій залі ХНТУ відбулася інтелектуально-розважальна гра Брейн-ринг з обліку, аудиту та оподаткування, в якій взяли участь команди: «Діти Пачолі» Херсонського національного технічного університету; «Подвійна бухгалтерія» Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету; «Синьйорини Пачолі» Економіко-технологічного технікуму Херсонського національного технічного університету.
Учасники команд взяли участь у таких конкурсах: «Візитка»; «Битва капітанів»; «Батл термінів»; «Склади кореспонденцію»; «Бліц-турнір» та домашнє завдання «Ми творчі і талановиті».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1300/321313-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
Журі після довготривалого обговорення вирішило відмовитися від визначення переможця через високий рівень підготовки та виступу команд. В конкурсі «Королі кореспонденцій» перемогу здобула команда «Подвійна бухгалтерія» (ХПК).
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2207/321317-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
Грамоти за перемогу в конкурсі:
- «Батл термінів» отримали команди «Діти Пачолі» ХНТУ та «Подвійна бухгалтерія» (ХПК), які набрали рівну кількість балів;
- «Бліц турнір» отримали команда «Діти Пачолі» (ХНТУ);
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3169/321321-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
- «Битва капітанів» - отримав капітан команди «Діти Пачолі» (ХНТУ) Місюра Олександр та капітан команди «Подвійна бухгалтерія» (ХПК) Бабенко Віктор.
Членами журі було прийняте рішення відзначити команди наступними номінаціями:
«За креативний підхід» - команда «Діти Пачолі» ХНТУ;
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4134/321325-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
«За високий рівень фахової підготовки» - команда «Подвійна бухгалтерія» Херсонського політехнічного коледжу;
«За творчий потенціал» - команда «Синьйорини Пачолі» Економіко-технологічного технікуму.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5102/321329-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
Керівники команд - Корівчак А.М. («Синьйорини Пачолі»), Комліченко О.О. («Подвійна бухгалтерія») отримали почесні грамоти за високий рівень підготовки своїх команд. Учасники команд нагороджені подарунками та сертифікатами за участь.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/685/321333-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
Гарячу підтримку своїм командам забезпечили вболівальники навчальних закладів, для яких був підготовлений спеціальний конкурс і який дав змогу отримати командам додатковий бал.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/780/321337-1-ukr-UA/7_ultralarge.jpg)
Почесний гість гри та голова журі - представник газети «Все про бухгалтерський облік» Анісім Людмила Миколаївна презентувала присутнім газету та нагородила учасників команд подарунками. З нагоди 25 річного ювілею редакція газети «Все про бухгалтерський облік» отримала Подяку за багаторічну співпрацю та вагомий внесок у виховання майбутніх фахівців з обліку, аудиту та оподаткування.
Свято розуму і кмітливості було надзвичайно цікавим та корисним.
Сподіваємося на нові зустрічі у майбутньому!