Про університет / Новини університету / З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК І ДІВЧАТ У НАУЦІ! |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/z-miizhnarodnim-dnem-zhiinok-ii-diivchat-u-naucii!/631179-1-ukr-UA/Z-MIIZHNARODNIM-DNEM-ZHIINOK-II-DIIVCHAT-U-NAUCII!_medium.png)
З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЖІНОК І ДІВЧАТ У НАУЦІ!
Дата 11.02.2024 17:51
Шановні колежанки, жінки-вчені та студентки, які присвячують свій час науковим дослідженням, Херсонський національний технічний університет щиро вітає вас зі святом!
Сьогодні, коли ми відзначаємо Міжнародний день жінок та дівчат у науці, адміністрація університету хоче висловити вам найглибшу повагу та захоплення, адже кожен ваш день наповнений прагненням до знань, інновацій та відкриттів! Ваш внесок у розвиток науки та освіти є безцінним, а ваша праця, витримка та непохитна віра в можливість змінювати світ на краще є прикладом для наслідування.
Ми віримо, що кожна з вас має необмежений потенціал для нових звершень і відкриттів. Нехай цей день буде нагадуванням про те, що ваш вклад у науку і технології є надзвичайно важливим і цінується не лише університетом, але й державою. Нехай ваші дослідження та їх результати сприятимуть розвитку нашої країни та всього людства. Ми пишаємося тим, що маємо таких неймовірних жінок у нашому колективі, і з нетерпінням очікуємо на ваші нові успіхи.