Про університет / Новини університету / Запрошуємо взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zaproshuemo-vzyati-uchast-u-i-etapi-vseukrayins-koyi-students-koyi-olimpiadi-z-programuvannya/356078-1-ukr-UA/Zaproshuemo-vzyati-uchast-u-I-etapi-Vseukrayins-koyi-students-koyi-olimpiadi-z-programuvannya_medium.jpg)
Запрошуємо взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
Дата 11.04.2019 12:58
Шановні колеги! Кафедра програмних засобів і технологій Херсонського національного технічного університету запрошує команди закладів вищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, а також команди закладів загальної середньої освіти, що складаються з призерів III, IV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з інформатики взяти участь у I етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (у статусі 1/8 фіналу командної студентської першості світу з програмування ACM-ICPC), яка відбудеться 13 квітня 2019 року в ауд. 320(3) о 9:00.
Координатор олімпіади – к.т.н., доцент кафедри програмних засобів і технологій Кирийчук Дмитро Леонідович, ауд. 316(3), тел. (0552) 32-69-36.
Офіційні спонсори I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади:
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2359/356085-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3293/356089-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4243/356093-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)