Про університет / Новини університету / Звіт про використані кошти, зібрані з благодійного ярмарку |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/zvit-pro-vikoristani-koshti-zibrani-z-blagodijnogo-yarmarku/487474-1-ukr-UA/Zvit-pro-vikoristani-koshti-zibrani-z-blagodijnogo-yarmarku_medium.jpg)
Звіт про використані кошти, зібрані з благодійного ярмарку
Дата 23.03.2021 10:09
Шановні учасники благодійного заходу «Масляна 2021»!
Дякуємо усім (адміністрації, професорсько-викладацькому складу, студентам університету) за активну участь. Під час ярмарку було зібрано 6 250,00 грн.
Із них 4000 грн. було перераховано на лікарський препарат для Марійки Нечепуренко – дитини, яка страждає на органне захворювання: ювенільний ревматоїдний артрит – важке інвалідизуюче захворювання, яке призводить до незворотніх змін в організмі. Для підтримання ремісії нормального розвитку та росту Марійка потребує постійного тривалого лікування препаратом Хуміра. Марійка проходить лікування в Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні за адресою: вул. Українська, 81, м. Херсон. На рік потреба складає 26 шприців, орієнтовна вартість 1-го шприца складає 15636,50 грн; вартість лікування на рік складає 406549,00 грн.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1945/487480-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
2250,00 грн. було перераховано на підтримку притулку для тварин «4Лапи».
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/2702/487484-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3577/487488-1-ukr-UA/3_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3-13/487492-1-ukr-UA/3-1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/3-22/487496-1-ukr-UA/3-2_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/4479/487500-1-ukr-UA/4_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/5358/487513-1-ukr-UA/5_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1616484314710/487517-1-ukr-UA/1616484314710_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/1616484314657/487521-1-ukr-UA/1616484314657_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/6294/487534-1-ukr-UA/6_ultralarge.jpg)
Дякуємо усім, хто залишається небайдужим до вирішення суспільних проблем.