ШАНОВНІ МАЙБУТНІ СТУДЕНТИ!

Сьогодні Ви стоїте на порозі вирішення доленосного питання де і як здобути високоякісну вищу освіту, адже від правильності вибору залежить Ваше майбутнє.

Херсонський національний технічний університет має славну історію, яскраве сьогодення і впевнене майбутнє.
ХНТУ – це потужний навчально - науковий комплекс з довготривалими традиціями, потужними науковими школами та інноваційними технологіями навчання.

Університет на сучасному рівні реалізує програми підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, виконує науково-дослідницькі роботи для підприємств і організацій галузей машинобудування, текстильної, харчової та легкої промисловості, технічної і економічної кібернетики, електроніки, менеджменту, економіки, комп’ютерних наук, комп’ютерної інженерії тощо.

В університеті створено всі умови для успішного навчання, академічної мобільності студентів, професійного самовдосконалення, гарного відпочинку, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку особистості.
ХНТУ- це шлях до успіху, кар'єрного росту і гарантованого майбутнього!
Запрошуємо на навчання талановитих, сміливих, ініціативних, молодих людей, які мають намір самостійно досягти успіху в своєму житті.

Приєднуйтеся до нашої дружньої університетської родини!

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 
 

Оголошення!

 
 

20.06.2018

У м. Київ відбувся Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай»

У м. Київ 13-15 червня 2018 р. відбувся Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай».

20.06.2018

Кафедрою обліку, аудиту і оподаткування у травні 2018 року видано колективну монографію

Кафедрою обліку, аудиту і оподаткування у травні 2018 року видано колективну монографію «Теорія та методологія обліку, оподаткування, аудиту та аналізу в системі інформаційного забезпечення управління суб'єктами господарювання» за заг. ред. д.е.н., проф. О.А. Сарапіної.

19.06.2018

Студенти кафедри фінансів, банківської справи та страхування – призери ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

18-20 квітня 2018 року у Тернопільському національному економічному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Податкова система».

18.06.2018

КАФЕДРОЮ «ОБЛІК, АУДИТ І ОПОДАТКУВАННЯ» ПРОВЕДЕНО НАУКОВО-ПРАКТИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ СТУДЕНТІВ

11 червня 2018р. кафедрою обліку, аудиту і оподаткування проведено щорічну студентську науково-практичну конференцію «Проблеми та перспективи розвитку обліку, оподаткування, аудиту та аналізу в системі інформаційного забезпечення управління суб’єктами господарювання».

13.06.2018

Участь студентів ХНТУ у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади

Студенти кафедри товарознавства, стандартизації та сертифікації взяли участь у II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з напряму підготовки “Метрологія, стандартизація та сертифікація”.

13.06.2018

ЧайКофський-семінар на тему молодіжних субкультур

4 червня 2018р. бібліотека спільно з кафедрою інформаційних технологій провела черговий «ЧайКофський-семінар». На засіданні було розглянуто таке явище, як молодіжні субкультури.