Шановні студенти, викладачі та співробітники ХНТУ!

Дозвольте щиро привітати вас зі святом – Днем знань!

Бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, творчих успіхів, наукових досягнень. Нехай новий начальний рік стане для всіх нас дивовижним часом звершень і перемог на освітянській ниві.

Нашим першокурсникам бажаю стати гідними членами великої та дружної родини ХНТУ і добрими справами примножити славу рідного університету і своєї Батьківщини! Завжди будьте активними, цілеспрямованими, наполегливими! Вірю, що студентські роки залишаться у вашій пам’яті назавжди як золотий час.

Висловлюю подяку професорсько-викладацькому складу ХНТУ за щоденну напружену і важку роботу. Ваша мудрість і великодушність залишиться зі студентами на все життя.

Злагоди, мирного неба над головою, підкорення нових вершин знань в ім’я процвітання України!

З повагою, Ректор ХНТУ, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації Херсонської області, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, почесний громадянин м. Херсона

Бардачов Юрій Миколайович

 
 
 
 
 
 

Оголошення!

 
 

21.09.2018

Аспірант ХНТУ Шмулевич П.В. взяв участь у ІІ Форумі випускників EU Study Days

Аспіранта Херсонського національного технічного університету Павла Шмулевича (науковий керівник – д.е.н., проф. Шарко М.В.) було відібрано як представника Херсонської області для участі в ІІ Форумі випускників EU Study Days. Цього року він проходив 14-15 вересня у Києві.

20.09.2018

НОВІ СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ СТУДЕНТОК ХНТУ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

З 15 по 20 серпня 2018 року у м. Полтава відбувся командний чемпіонат України з веслування на байдарках і каное, в якому взяла участь збірна команда Херсонської області.

20.09.2018

Посвячення у студенти першокурсників ХНТУ

19 вересня 2018 року в актовій залі І корпусу ХНТУ відбулася урочиста подія посвячення у студенти першокурсників ХНТУ.

17.09.2018

IV Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ: БАЗОВІ ПРОЦЕСНІ ІННОВАЦІЇ - 2018»

12-16 вересня 2018 року на базі кафедри транспортних систем і технічного сервісу та кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю Херсонського національного технічного університету пройшла IV Міжнародна науково-практична конференція «СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ: БАЗОВІ ПРОЦЕСНІ ІННОВАЦІЇ - 2018».