Структура / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура / НОВИНИ КАФЕДРИ / НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ДО КОРОЛІВСТВА НІДЕРЛАНДІВ |
НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КАФЕДРИ ДО КОРОЛІВСТВА НІДЕРЛАНДІВ
Дата 26.12.2023 19:04
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/0161/622976-1-ukr-UA/image_small.jpg)
Доцент кафедри, к.держ.упр., доцент Лариса ОЛЕНКОВСЬКА протягом 01-11 грудня 2023 року взяла участь у навчальному візиті на тему "Сталий розвиток через покращення місцевого самоврядування" до Королівства Нідерландів для посадових осіб органів місцевого самоврядування України в рамках Проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва Асоціації муніципалітетів Королівства Нідерландів VNG International у партнерстві з Асоціацією Міст України.
У ході візиту у науковців і практиків з Херсонщини була можливість познайомитися із практиками забезпечення сталого розвитку муніципалітету Вінтерсвейк, якими ділилися їх нідерландські колеги. Особливе зацікавлення викликала практика соціальної інтеграції - своєрідного "врощування" соціально важливих навичок у громадян, закріплення сталості як основи менталітету
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11663/622980-1-ukr-UA/1_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/21242/622984-1-ukr-UA/2_ultralarge.jpg)