Головна

Про університет / Документи (доступ до публічної інформації) / Інформація для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях

Інформація для громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях

Евакуація

Портал від Укрзалізниці «Веземо» : інформаційна підтримка, евакуаційні рейси в межах України та за кордон, перевірка часу затримки рейсів тощо.

Житло

На сайті «Там, де вас чекають» можна перевірити доступні варіанти прихистку у різних областях України та дізнатись їх рівень завантаження. Консультацію стосовно розміщення нададуть за номером контакт-центру.

Портал «Прихисток» надає інформацію про варіанти розміщення для ВПО, доступне житло, фінансову допомогу та інші консультації.

Онлайн-ресурс громадської організації «Допомагай» надає безкоштовне тимчасове житло у безпечних містах України або за кордоном, яке пропонують небайдужі люди.

Документи

Застосунок «Дія» зберігає електронні копії вашого паспорта, ІНН, свідоцтво про народження дітей, витягу про місце проживання та інших важливих документів.

Також в додатку можна отримати довідку ВПО, подати заяву на грошову допомогу, заявити про пошкодження майна від військових дій чи скористатись іншими функціями.

Допомога (фінансова, психологічна та гуманітарна)

На платформі «єДопомога» можна подати заяву на фінансову допомогу від держави та міжнародних організацій, а також отримати допомогу волонтерів.

Проєкт психологічної підтримки «Поруч» - це онлайн та очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків, чиє звичне життя зламала війна.

Також отримати допомогу психолога можна у мобільному додатку «Teplo».

Мобільний застосунок «Lepta» створений для максимально швидкої та ефективної взаємодопомоги між громадянами України в умовах війни.

Бот «Турботник» (@turbotnyk_bot) допомагає 24/7 українським переселенцям отримати тимчасову домівку та необхідні речі у ЦНАПах, що працюють як пункти турботи.

Сервіс «Potreba» швидкий пошук допомоги, тут можна знайти трансфери, тимчасове житло, гуманітарну допомогу та ліки.

Інформаційна платформа «Взаємодія» - швидкий та легкий пошук інформації під час війни: житло, допомога, психологічна підтримка.

Безпека

Сповіщення про повітряну тривогу у регіоні перебування у додатку «Повітряна тривога», завантажити можна у Google Play та App Store.

У інформаційному боті «Готовий для всього» @Hotovyi_do_vsioho_bot ви знайдете відповіді на найпоширеніші запитання щодо підготовки до надзвичайних ситуацій, а також поради щодо дій в небезпечних ситуаціях.

Блекаут

Мапа закладів, які працюють під час відсутності світла: ЛУН .

Знайти найближчий Пункт незламності можна у боті @nezlamnistbot

Робота

Онлайн-запис на прийом в Центр зайнятості , швидкий пошук вакансій та резюме по всій Україні.

Ліки

Онлайн-замовлення та доставка ліків Liki24 .«Tabletki.ua» пошук необхідних ліків у найближчих аптеках.

Інформація Мінстерства освіти та науки України для осіб з ТОТ та ВПО: