Головна

Міжнародна діяльність / Гранти, конкурси, стипендії

Гранти, конкурси, стипендії

СТИПЕНДІЇ УРЯДУ ФРАНЦІЇ

Стипендії уряду Франції

Навчальний рік 2024-2025

Дедлайн подання заявок: 31/05/2024

Відділ культури та співробітництва Посольства Франції в Україні оголошує конкурс стипендій для підтримки університетської мобільності на рівні 2го курсу Магістратури до закладів вищої освіти Франції.

Ця кампанія спрямована на студентів, які бажають навчатись у закладі вищої освіти періодом від 4 до 6 місяців. Після процесу відбору кандидатів, їм будуть надані стипендії для навчання на рівні 2го курсу Магістратури в будь якій галузі тривалістю від 4 до 6 місяців протягом навчального року 2024-2025 з щомісячною стипендією у розмірі 860 євро.

Конкурс відкритий як для франкомовних, так і для не франкомовних студентів.

1. Анонс конкурсу, у якому ви знайдете умови участі та посилання на онлайн-формуляр.
2. Інформація про корисні посилання на джерела інформації про вищу освіту у Франції, переваги навчання у Франції, презентацію основних спеціальностей, корисні поради тощо.

Young European Ambassadors: програма для молодих лідерів

До уваги студентів!

Young European Ambassadors: програма для молодих лідерів

Це можливість для молодих лідерів думок стати амбасадорами ЄС серед однолітків. Щороку до мережі з понад 1700 молодих людей з 34 країн Європи долучаються нові амбасадори.

Подайте заявку вже зараз, щоб бути серед них.

Дедлайн — 1 жовтня

Цей конкурс для вас, якщо:

  • вам від 16 до 26 років;
  • у вас є громадянство України;
  • ви добре знаєте англійську мову;
  • у вас сильні комунікаційні навички;
  • ви цікавитеся співпрацею з ЄС і прагнете ділитися знаннями та інформацією з однолітками;
  • ви готові придумувати, створювати й брати участь в громадських проєктах.

Шукайте онлайн заявку та відповіді на запитання тут https://houseofeurope.org.ua/opportunity/568

Digital Humanism Fellowship: стипендії для науковців. Дедлайн — 30 вересня 2023 року

Це можливість протягом трьох місяців працювати над своїм дослідженням в стінах Інституту гуманітарних досліджень Відня. У вас буде щомісячна стипендія розміром до 3000 євро, щоб створити дослідження на перетині діджиталізації та гуманітарних або соціальних наук. Організатори нададуть вам зручний робочий простір та доступ до усіх ресурсів інституту.

Ця стипендія для науковців, які:

- здобувають PhD у сфері гуманітарних або соціальних наук;

- отримали PhD у сфері гуманітарних або соціальних наук після 2019 року.

Додаткова інформація та заявка на участь:

https://houseofeurope.org.ua/opportunity/551

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття золотої медалі імені В.І.Вернадського Національної академії наук України

З метою відзначення вчених за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та соціогуманітарних наук, на честь першого президента Української академії наук – видатного вченого, академіка Володимира Івановича Вернадського, а також з нагоди 85-річчя створення Академії Національною академією наук України було засновано Золоту медаль імені В.І.Вернадського.

Щорічно до дня народження академіка В.І.Вернадського (12 березня) присуджуються дві золоті медалі – одна вітчизняному і одна зарубіжному вченому.

Пропозиції з кандидатурами учасників подаються до 12 листопада 2021 р.

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти за кращі наукові роботи

За роботи в галузі природничих, технічних і соціогуманітарних наук Президія НАН України щороку (в лютому) присуджує чотирнадцять премій для молодих учених і чотирнадцять премій для студентів закладів вищої освіти. Премії присуджуються окремим авторам або колективу авторів за кращі наукові роботи, а також за серії наукових робіт з єдиної тематики, за відкриття та винаходи. Колектив, висунутий на присудження премії, повинен включати лише основних авторів, чий внесок був найвагомішим, і складатися не більш як з трьох осіб. Особам, удостоєним премій, на загальних зборах відповідного відділення Національної академії наук України вручаються дипломи встановленого зразка.

Національна академія наук України оголошує конкурс на здобуття премій імені видатних учених України

З метою відзначення вчених, які опублікували найкращі наукові праці, здійснили винаходи і відкриття, що мають важливе значення для розвитку науки і економіки України, Національна академія наук України присуджує премії імені видатних учених України.

Граничний термін подання роботи на конкурс – 1 листопада 2021 р.

Президентські стипендії Республіки Корея у 2022 році

Сеульський національний університет (SNU) оголосив про можливість отримання Президентської стипендії, починаючи з весняного семестру 2022 року, для викладачів університетів інших країн, які бажають отримати науковий ступінь доктора філософії.

Стипендіальна програма Уряду Індонезії на 2021 рік для громадян України

Міністерство освіти і науки України інформує, що Посольство Республіки Індонезії в Україні пропонує стипендіальну програму Уряду Індонезії Kemitraan Negara Berkembang (Партнерство країн, що розвиваються) на 2021 рік для громадян України.

Освітні програми для українських громадян у Китайській Народній Республіці

За інформацією Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерство комерції Китайської Народної Республіки надає можливість для українських громадян здобути освіту в закладах вищої освіти КНР за освітніми рівнями: «Магістр» та «Доктор філософії» у 2021-2023 роках.

Стипендії на навчання в Королівстві Саудівської Аравії

Міністерство освіти і науки України інформує про ноту Посольства Королівства Саудівська Аравія в Україні від 19.01.2021р. № 619 щодо можливості отримання безкоштовної освіти в університетах Саудівської Аравії. Для вирішення питання щодо отримання стипендії претенденти мають особисто звертатися до обраного університету КСА.

Стипендії Республіки Казахстан у 2021 році

Відповідно до Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки від 14 вересня 2010 року казахстанською стороною надається 40 стипендій для навчання громадян України, зокрема за програмами бакалаврату – 30, магістратури – 10 стипендій.

СТИПЕНДІЇ ЛАТВІЙСЬКОГО УРЯДУ НА 2021/2022 Н.Р.

У межах підписаної Угоди між Урядом України та Урядом Латвії у сфері освіти, науки, молоді та спорту Державне агентство з питань розвитку освіти Латвійської Республіки пропонує українським студентам, здобувачам та науковцям скористатися стипендійними можливостями для навчання/дослідження в закладах вищої освіти Латвії та участі в літніх школах у 2021/2022 навчальному році.