Прогресильні в дії

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ ХНТУ В RETREAT CAMP 2023 ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСВІТЯН ВІД ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ»

Впродовж 4 днів у Львові представники викладацької спільноти ХНТУ – проректорка Марія АРТЕМЕНКО та доцентка кафедри Фінансів, обліку та оподаткування Тетяна ПІНЧУК брали участь в заходах Retreat Camp 2023 від ГО «Прогресильні».

ОСТРІВЕЦЬ ПРОГРЕСИЛЬНИХ В ХНТУ

Херсонський національний технічний університету долучається до Прогресильного руху освітян України. Ми вже на фінішному етапі підписання меморандуму про співпрацю з ГО «Прогресильні» та створення «Острівця Прогресильності» в нашому університеті.

ХНТУ ПІДПИСАВ МЕМОРАНДУМ З ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ» ПРО СТВОРЕННЯ ОСТРІВЦЯ ПРОГРЕСИЛЬНОСТІ

6 жовтня 2023 року ректорка ХНТУ проф. Олена ЧЕПЕЛЮК та голова ГО «Прогресильні» Богдан ФЕРЕНС підписали меморандум про спільну співпрацю, в рамках якої на базі ХНТУ створюється так званий «Острівець прогресильності».

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ВИКЛАДАЧІВ НОВОСТВОРЕНОГО ОСЕРЕДКУ "ПРОГРЕСИЛЬНИХ"

4 жовтня 2023 року відбулась перша он-лайн зустріч викдадачів новоствореного осередку ,,Прогресильних" в Херсонському національному технічному університеті.

ТИЖДЕНЬ ПРОГРЕСИЛЬНОСТІ

ГО «Прогресильні» з 9 по 15 жовтня 2023 року провели курс підвищення кваліфікації «7 днів прогресильності. Створюємо сучасне освітнє середовище».

ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ОСВІТИ ЧЕРЕЗ ВЗАЄМОДІЮ: СПІВПРАЦЯ ХНТУ, ХНУ, ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ»

21 листопада 2023 року відбулася у офлайн/онлайн форматах спільна зустріч між представниками колективів ХНТУ, ХНУ та ГО «Прогресильні» Спілкувалися про забезпечення якісної трансформації української освіти через взаємодію між нашими трьома організаціями.

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВКАФЕДРИ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ГУМАНІТАРНИХ ТА ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН

Із 7 по 23 листопада 2023 року виконувачка обов’язки завідувача кафедри загальноосвітніх гуманітарних та природничих дисциплін, кандидатка технічних наук, доцентка, Венгер Олена Олексіївна та доцент кафедри загальноосвітніх гуманітарних та природничих дисциплін, кандидат історичних наук, доцент, Татарченко Олександр Борисович, пройшли курс підвищення кваліфікації «Штучний інтелект та майбутнє освіти», організоване Експертним комітетом з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».

ВИКЛАДАЧІ ХНТУ ЙДУТЬ В НОГУ З ЧАСОМ: ОПАНУВАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ У НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

У Херсонському національному технічному університеті (ХНТУ) викладачі визнають важливість використання штучного інтелекту у навчальному процесі та активно оволодівають сучасними технологіями для підвищення якості освіти.

УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ФІНАНСІВ, ОБЛІКУ ТА ОПОДАТКУВАННЯ У МІЖНАРОДНОМУ ОНЛАЙН-ВЕБІНАРІ

16 листопада 2023 р. к.е.н., доценти, доценти кафедри фінансів, обліку та оподаткування Тетяна ПІНЧУК та Тетяна ШРАМ відвідали міжнародний онлайн-вебінар «Як орієнтуватися в інформаційному просторі?», організований ГО «Прогресильні» в рамках проекту “Keep Calm and Verify the Information”.

ПРО УЧАСТЬ ПРЕДСТАВНИКІВ ХНТУ В ЩОРІЧНОМУ САМІТІ ГО «ПРОГРЕСИЛЬНИХ»

Найпотужніше об’єднання освітянської спільноти – наш партер ГО «ПРОГРЕСИЛЬНІ» 2-3 грудня зібрала своїх членів на саміт. Захід проходив в онлайн та офлайн форматах. Загалом до Києва на очну сесію приїхало понад 150 освітян з різних закладів освіти та установ, зокрема були представники управлінь освіти та Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти різних регіонів, благодійних фондів, які допомагають освітянам, профспілок.

19 ГРУДНЯ ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН- ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ ОСТРІВЦЯ ПРОГРЕСИВНИХ ХНТУ

19 грудня 2023р. відбулась чергова он-лайн зустріч членів Острівця Прогресильних ХНТУ.

ТРАНСФОРМАЦІЯ НАВЧАННЯ: ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ МЕТОДІВ

#онлайн_воркшоп "Трансформація навчання: використання інтерактивних методів".