Головна

Про університет / Новини університету

Новини університету

12 Кві

Навчання в Бізнес-академії GCIP Ukraine розпочнеться вже 16 квітня 2024 року. За підсумками конкурсу інновацій, технологій та стартапів, який проходив на базі ХНТУ – регіонального акселератора GCIP у Херсонській області, відібрані 4 проєкти-півфіналісти. У 3-й хвилі Акселерації візьмуть участь команди не тільки з Херсона, але й з м. Хмельницький.

12 Кві

Наукові здобутки викладачів кафедри фінансів, обліку та оподаткування Наталії СТЕФАНОВИЧ і Тетяни ПІНЧУК, здобувача вищої освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування» Анни КУМЕЙКО визнані та захищені відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права».

12 Кві

На початку квітня 2024 року у Хмельницькому відбувся форум ВПО, на якому виступила наш ректор Олена Валеріївна Чепелюк, темою розповіді став досвід переміщення Херсонського національного технічного університету до Хмельницького.

12 Кві

25-го квітня в рамках II Міжнародної Науково-практичної конференції “Синергія науки і бізнесу у повоєнному відновленні регіонів України’” відбудеться робота секції “Відновлення, відбудова і модернізація промислово-комунальних об'єктів, виробничих підприємств, енергетичної галузі та інфраструктури”, яка розгляне найважливіші, високопріоритетні і найболючіші питання реального сектору економіки Херсонщини та постраждалих регіонів.

11 Кві

Запрошуємо взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «СИНЕРГІЯ НАУКИ І БІЗНЕСУ У ПОВОЄННОМУ ВІДНОВЛЕННІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ», яка відбудеться 26 квітня 2024 року на базі Херсонського національного технічного університету (м. Хмельницький)