Структура / Кафедри університету / Державного управління і місцевого самоврядування / Магістратура / НОВИНИ КАФЕДРИ / УЧАСТЬ КАФЕДРИ У МІЖКАФЕДРАЛЬНОМУ СЕМІНАРІ |
УЧАСТЬ КАФЕДРИ У МІЖКАФЕДРАЛЬНОМУ СЕМІНАРІ
Дата 19.02.2024 14:32
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11723/632355-1-ukr-UA/1_small.png)
19 лютого 2024 року науково-педагогічні працівники кафедри державного управління і адміністрування ХНТУ взяли участь у міжкафедральному семінарі з кафедрою управління та адміністрування КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти", який був присвячений розгляду проблемних питань підготовки фахівців на другому (магістерському) та третьому (освітньо-науковому) рівнях вищої освіти за спеціальністю 281 "Публічне управління та адміністрування".
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/11723/632355-1-ukr-UA/1_ultralarge.png)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/21296/632359-1-ukr-UA/2_ultralarge.png)