Головна

Про університет / Новини університету / ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «ЧИ МОЖНА СТАТИ СПЕЦІАЛІСТОМ З КІЬЕРБЕЗПЕКИ ЗА 90 ДНІВ?» ВІД ПРОВІДНИХ ФАХІВЦІВ КОМПАНІЇ 10GUARDS.

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «ЧИ МОЖНА СТАТИ СПЕЦІАЛІСТОМ З КІЬЕРБЕЗПЕКИ ЗА 90 ДНІВ?» ВІД ПРОВІДНИХ ФАХІВЦІВ КОМПАНІЇ 10GUARDS.

У заході, організованому кафедрою комп’ютерних систем та мереж ХНТУ, взяли участь студенти та викладачі спеціальностей 125 «Кібербезпека та захист інформації», 123 «Комп’ютерна інженерія» та 126 «Інформаційні системи та технології». Після проведення гостьової лекції, відбулося обговорення, разом зі стейкхолдерами, нової освітньої програми «Кібербезпека».

Гостьова лекція відбулася 9 квітня 2024 року, о 10:00.

В якості лекторів, виступили фахівці зі складу топ-менеджменту провідної компанії в сфері кібербезпеки 10Guards, запрошені кафедрою комп’ютерних систем та мереж факультету інформаційних технологій та дизайну ХНТУ, а саме:

‒ Генеральний директор компанії з кібербезпеки 10Guards Віталій Якушев;

‒ Керівник напряму етичного хакінгу компанії з кібербезпеки 10Guards Пилип Парасочка.

Під час лекції, було розкрито такі ключові питання:

‒ спектр знань, що буде необхідним тому спеціалісту, який працюватиме в сфері кібербезпеки, зокрема, в етичному хакінгу;

‒ очікування та вимоги потенційних роботодавців із галузі кібербезпеки щодо студентів і випускників кафедри, як майбутніх працівників.

Після завершення основної доповіді, лектори відповіли на численні запитання слухачів за темою лекції.

Представлена лекторами презентація та доповідь, а також їхні вичерпні відповіді на запитання, викликали великий інтерес і щиру вдячність у слухачів.

Після завершення гостьової лекції, відбулося обговорення, разом зі стейкхолдерами, попередньо представленої нової освітньої програми «Кібербезпека» спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації».

У підсумку обговорення, представниками компанії 10Guards було надано низку дієвих рекомендацій щодо адаптації вибіркової частини вищевказаної освітньої програми до реалій і викликів сучасної сфери кібербезпеки та відповідних вимог ринку праці.