Про університет / Новини університету / 6 червня 2016 року в ХНТУ в рамках реалізації проекту Еразмус+ було проведено інформаційний день |
![](/var/ezwebin_site/storage/images/pro-universitet2/novini-universitetu/6-chervnya-2016-roku-v-hntu-v-ramkah-realizaciyi-proektu-erazmus-bulo-provedeno-informacijnij-den/266397-1-ukr-UA/6-chervnya-2016-roku-v-HNTU-v-ramkah-realizaciyi-proektu-Erazmus-bulo-provedeno-informacijnij-den_medium.jpg)
6 червня 2016 року в ХНТУ в рамках реалізації проекту Еразмус+ було проведено інформаційний день
Дата 08.06.2016 13:44
6 червня 2016 року в Херсонському національному технічному університеті в рамках реалізації проекту Еразмус+ «GameHub: Співпраця між університетами та підприємствами в області ігрової індустрії в Україні» було проведено інформаційний день, до участі в якому було залучено викладачів та студентів факультету кібернетики і системної інженерії.
Присутні ознайомилися з особливостями ринку праці регіону, з перспективами розвитку індустрії компютерних ігр та з підприємствами, що працюють в цьому сегменті ринку.
Наприкінці цього заходу члени робочої групи презентували проект «GameHub: Співпраця між університетами та підприємствами в області ігрової індустрії в Україні». Ця презентація викликала жвавий інтерес серед присутніх. Викладачів факультету зацікаевили перспективи залучення до навчального процесу спеціальних навчальних модулів, присвячених розробці компютерних ігор. Студенти зацікавилися перспективами працевлаштування в ігровому секторі після завершення навчання. В рамках виниклої дискусії було відзначено значну корисність та перспективність презентованого проекту.
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_55972/266381-1-ukr-UA/IMG_5597_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_5626/266385-1-ukr-UA/IMG_5626_ultralarge.jpg)
![](/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/img_5636/266389-1-ukr-UA/IMG_5636_ultralarge.jpg)